Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

POGO

TEATR POLONIA Marszałkowska 56

Środa, 21 Sierpnia, godz. 19:30
Czwartek, 22 Sierpnia, godz. 19:30
Piątek, 23 Sierpnia, godz. 19:30
Niedziela, 1 Września, godz. 17:00
Sobota, 7 Września, godz. 19:30
Niedziela, 8 Września, godz. 17:00
Wtorek, 1 Października, godz. 19:30
Środa, 2 Października, godz. 19:30
Poniedziałek, 4 Listopada, godz. 19:30
Wtorek, 5 Listopada, godz. 19:30

Reżyseria: Kinga Dębska
Scenografia i kostiumy: Wojciech Żogała, Reżyseria światła: Katarzyna Łuszczyk, Kompozytor: Radosław Luka, Asystentka ds. scenografii i kostiumów, Producentka wykonawcza: Magdalena Kłosińska
Obsada:Marcin Hycnar, Radosław Luka
Data premiery: 15 czerwca 2023

Monodram na podstawie książki reporterskiej „Pogo”, uznawanej za jedną z najwybitniejszych w tym gatunku w ostatnich latach w Polsce (właśnie znalazła się ona w finale prestiżowej nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego). Jej autor Jakub Sieczko, to lekarz, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, który przez sześć lat pracował w stołecznym pogotowiu ratunkowym. A jego książkowy bohater nie owija w bawełnę: „Mam o Grochowie nakłamane. Czasem myślę, że żyją tu tylko stare kobiety i pijani mężczyźni w średnim wieku”. Dlatego pewnie recenzentka „Polityki” pisała: „Sieczko bardzo się stara odrzeć zawód ratownika medycznego z bohaterstwa i sprowadzić na ziemię widzów sensacyjno-ckliwych szpitalnych seriali (…). Z jakim efektem? Paradoksalnie – odwrotnym”.

W spektaklu są używane efekty stroboskopowe.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.