Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

Dzieła wszystkie Szekspira (Barczak, Węgrzyński, Wodka)

NOWA SCENA Teatru Scena Współczesna Al. Jerozolimskie 181 B (wejście B1)

Piątek, 2 Sierpnia, godz. 19:30
Sobota, 31 Sierpnia, godz. 20:00
Niedziela, 1 Września, godz. 19:00

Nieco zmieniona wersja granych już ponad 23 lata “Dzieł wszystkich Szekspira” w reż. Włodzimierza Kaczkowskiego. Na scenie 3 aktorów - Michał Barczak, Michał Węgrzyński, Kamil Wodka - w kilkudziesięciu postaciach!
37 dramatów Szekspira w 90 minut!
W ramach spektaklu: hip-hopowy:” Otello”, „Makbet”, po góralsku, „Hamlet” w trzyminutowej wersji oraz „Romeo i Julia” grana przez samych mężczyzn. Widzowie są wciągani do akcji, nieustannie prowokowani przez aktorów do wspólnej zabawy. Spektakl od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród publiczności w każdym wieku. Bawi ucząc i uczy bawiąc. Kpi właściwie nie z Szekspira, ale ze schematów kultury masowej, które korzystają z jego twórczości. A to wszystko w oszałamiającym tempie, które nie pozwala się nudzić ani przez chwilę.

Spektakl w obsadzie Michał Barczak, Michał Węgrzyński, Kamil Wodka jest grany bardzo rzadko ⭐ Widzów, którzy już widzieli “Dzieła wszystkie Szekspira” zachęcamy do porównania wersji.

“Dzieła wszystkie Szekspira”
Obsada: Kamil Wodka, Michał Węgrzyński, Michał Barczak
Tłumaczenie/Adaptacja/Reżyseria: Włodzimierz Kaczkowski
Scenografia: Małgorzata Czacka
Muzyka: Maciej Makowski

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.