Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

pnwtśrczptsbnd
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
Wyświetl wg kin Wyświetl wg filmów

Repertuar filmów na czwartek, 18 kwietnia

Akademia Pana Kleksa

  • Cinema City Białołęka
  • 11.10, 13.50
  • Cinema City Janki
  • 12.30

Anatomia upadku

  • Cinema City Arkadia
  • 17.10, 20.20
  • Cinema City Białołęka
  • 20.50
  • Cinema City Mokotów
  • 15.50, 20.50
  • KinoGram
  • 20.45
  • Kinoteka
  • 20.35

Będzie lepiej

  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 13.30

Bękart

  • Cinema City Arkadia
  • 17.00
  • Cinema City Mokotów
  • 21.00
  • Kino w Kadrze
  • 19.00
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 13.00
  • Kinoteka
  • 15.20
  • Kultura
  • 11.00
  • Muranów
  • 15.30

Biedne istoty

  • Kinoteka
  • 17.55

Budda. Dzieciak '98

  • Cinema City Arkadia
  • 11.05, 16.30, 18.40
  • Cinema City Bemowo
  • 14.40, 19.50
  • Cinema City Białołęka
  • 19.40
  • Cinema City Janki
  • 13.30, 19.40
  • Cinema City Mokotów
  • 11.00, 18.50
  • Cinema City Promenada
  • 12.50, 16.40
  • Cinema City Sadyba
  • 18.30, 20.30
  • Helios Blue City
  • 16.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 15.45
  • Multikino Młociny
  • 10.30, 15.25, 18.00
  • Multikino Targówek
  • 14.40, 16.40, 18.45, 20.50
  • Multikino Ursynów
  • 15.30
  • Multikino Wola
  • 12.45
  • Multikino Złote Tarasy
  • 16.10

Bulion i inne namiętności

  • Cinema City Arkadia
  • 19.30
  • Cinema City Mokotów
  • 19.30

Civil War

  • Atlantic
  • 14.30, 17.30, 20.00
  • Cinema City Arkadia
  • 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 20.10, 21.00
  • Cinema City Arkadia
  • 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
  • Cinema City Bemowo
  • 12.00, 14.30, 17.00, 18.00, 19.30, 20.30, 22.00
  • Cinema City Białołęka
  • 10.20, 12.40, 15.00, 17.20, 19.40, 20.40, 22.00
  • Cinema City Janki
  • 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 20.40, 22.00
  • Cinema City Mokotów
  • 10.00, 11.05, 12.30, 15.00, 16.00, 17.30, 18.30, 20.00, 21.00
  • Cinema City Promenada
  • 19.30, 20.20
  • Cinema City Sadyba
  • 11.10, 13.40, 16.10, 18.40, 19.30, 21.10
  • Helios Blue City
  • 15.45, 18.15, 19.30, 20.45
  • IMAX
  • 11.50, 14.20, 16.45, 19.10, 21.40
  • KinoGram
  • 20.30
  • Kinoteka
  • 15.45, 18.05
  • Kultura
  • 20.15
  • Luna
  • 13.30
  • Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury - Kino Praha
  • 20.40
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.10, 15.00, 17.35, 20.10
  • Multikino Młociny
  • 12.35, 15.10, 17.45, 20.20
  • Multikino Targówek
  • 10.15, 12.50, 15.25, 18.00, 18.50, 20.35, 21.25
  • Multikino Ursynów
  • 10.10, 12.45, 15.20, 17.55, 20.30
  • Multikino Wola
  • 10.10, 15.10, 17.45, 20.20
  • Multikino Złote Tarasy
  • 12.20, 15.00, 17.40, 20.15
  • Wisła
  • 20.10

Cudowny chłopak. Biały ptak

  • Helios Blue City
  • 10.00, 11.15

Czasem myślę o umieraniu

  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 18.00

Czerwone maki

  • Atlantic
  • 11.30, 14.00, 17.30
  • Cinema City Arkadia
  • 10.30, 15.30, 18.10, 20.50
  • Cinema City Bemowo
  • 16.20, 19.00, 21.40
  • Cinema City Białołęka
  • 11.50, 16.50, 19.20
  • Cinema City Janki
  • 11.00, 14.50, 18.20, 21.00
  • Cinema City Mokotów
  • 12.00, 13.30, 16.10, 18.50, 20.10
  • Cinema City Promenada
  • 11.50, 16.40, 19.15, 21.50
  • Cinema City Sadyba
  • 12.50, 15.30, 18.10, 20.50
  • Helios Blue City
  • 13.30, 17.15, 20.15
  • Helios Blue City
  • 10.00, 13.30, 17.15, 20.15
  • KinoGram
  • 17.45
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 18.30
  • Kinoteka
  • 16.20
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.00, 17.45, 20.30
  • Multikino Młociny
  • 12.45, 14.40, 17.25, 20.10
  • Multikino Targówek
  • 12.00, 14.45, 17.30, 20.15
  • Multikino Ursynów
  • 11.40, 14.25, 17.25, 20.10
  • Multikino Wola
  • 10.00, 17.25, 20.10
  • Multikino Złote Tarasy
  • 17.30, 20.30
  • Wisła
  • 15.15, 20.00

Czerwone niebo

  • Amondo Kino
  • 17.30
  • Atlantic
  • 15.15
  • Kultura
  • 15.30

Cztery córki

  • Muranów
  • 18.00

Diuna: Część druga

  • Atlantic
  • 16.30
  • Cinema City Arkadia
  • 11.10
  • Cinema City Arkadia
  • 13.10, 16.30, 19.50
  • Cinema City Bemowo
  • 16.20
  • Cinema City Bemowo
  • 13.00, 19.40
  • Cinema City Białołęka
  • 11.20, 15.40, 19.00, 20.00
  • Cinema City Białołęka
  • 12.20
  • Cinema City Janki
  • 17.20, 20.00
  • Cinema City Mokotów
  • 12.40
  • Cinema City Mokotów
  • 13.00, 16.20, 19.40
  • Cinema City Mokotów
  • 18.20, 21.40
  • Cinema City Promenada
  • 15.30
  • Cinema City Promenada
  • 12.15, 17.00, 18.50, 19.50, 21.30
  • Cinema City Sadyba
  • 11.00, 14.20, 17.40, 21.00
  • Helios Blue City
  • 16.10, 20.00
  • KinoGram
  • 17.00
  • Kinoteka
  • 17.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.00, 13.10, 16.40, 20.10
  • Multikino Młociny
  • 11.00, 13.15, 15.55, 16.45, 19.25, 20.15
  • Multikino Targówek
  • 14.35, 16.05, 17.05, 18.10, 20.35
  • Multikino Targówek
  • 13.35
  • Multikino Ursynów
  • 10.15, 12.30, 16.00, 17.00, 18.10, 19.30, 20.30
  • Multikino Ursynów
  • 10.15, 16.00, 17.00, 18.10, 19.30, 20.30
  • Multikino Ursynów
  • 12.30
  • Multikino Wola
  • 13.50, 20.00
  • Multikino Wola
  • 12.00
  • Multikino Złote Tarasy
  • 11.10, 13.20, 17.00, 20.05

Dobry piesek!

  • Amondo Kino
  • 20.15

Dobrzy nieznajomi

  • Kinoteka
  • 14.45

Dream Scenario

  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 20.00

Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa

  • Cinema City Arkadia
  • 11.40
  • Cinema City Promenada
  • 10.00, 10.50

Emma i czarny jaguar

  • Cinema City Arkadia
  • 10.00, 12.10
  • Cinema City Białołęka
  • 11.30
  • Cinema City Janki
  • 11.10
  • Cinema City Mokotów
  • 10.45, 12.50
  • Cinema City Promenada
  • 10.00
  • Cinema City Sadyba
  • 11.00

Film dla kosmitów

  • Atlantic
  • 11.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.20
  • Multikino Młociny
  • 10.00
  • Multikino Targówek
  • 10.05
  • Multikino Ursynów
  • 10.00
  • Multikino Wola
  • 10.00
  • Multikino Złote Tarasy
  • 10.00

Gdy rodzi się zło

  • Cinema City Arkadia
  • 19.40, 21.50
  • Cinema City Białołęka
  • 22.00
  • Cinema City Janki
  • 21.40
  • Cinema City Mokotów
  • 21.40
  • Cinema City Promenada
  • 22.00

Godzilla i Kong: Nowe imperium

  • Cinema City Arkadia
  • 11.00, 16.00
  • Cinema City Arkadia
  • 13.30, 18.30, 21.00
  • Cinema City Arkadia
  • 11.30, 14.00
  • Cinema City Bemowo
  • 12.50, 17.50, 20.20, 21.40
  • Cinema City Bemowo
  • 11.40, 14.10, 16.40, 19.10
  • Cinema City Bemowo
  • 15.20
  • Cinema City Białołęka
  • 10.40, 13.10, 15.40
  • Cinema City Białołęka
  • 12.30, 17.10
  • Cinema City Białołęka
  • 18.10, 20.40
  • Cinema City Janki
  • 16.40, 20.50
  • Cinema City Janki
  • 13.20, 19.10
  • Cinema City Janki
  • 15.50, 18.20
  • Cinema City Mokotów
  • 13.10, 18.10, 20.40
  • Cinema City Mokotów
  • 13.30
  • Cinema City Mokotów
  • 10.40, 15.40
  • Cinema City Promenada
  • 12.40, 15.10, 17.40, 19.00
  • Cinema City Promenada
  • 11.20, 12.00, 16.20, 17.00
  • Cinema City Promenada
  • 13.50, 14.30, 20.10, 21.30, 22.00
  • Cinema City Sadyba
  • 11.10, 16.00
  • Cinema City Sadyba
  • 11.40, 17.00, 19.40
  • Cinema City Sadyba
  • 15.50, 18.30
  • Helios Blue City
  • 12.45
  • Helios Blue City
  • 18.30, 20.30
  • Helios Blue City
  • 15.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 15.20
  • Multikino Atrium Reduta
  • 12.40, 18.00
  • Multikino Młociny
  • 14.30
  • Multikino Młociny
  • 17.10, 19.50
  • Multikino Młociny
  • 10.40
  • Multikino Targówek
  • 12.05, 14.45, 17.25
  • Multikino Targówek
  • 10.55
  • Multikino Targówek
  • 19.35
  • Multikino Ursynów
  • 12.00, 17.15
  • Multikino Ursynów
  • 14.35, 19.55
  • Multikino Wola
  • 12.40
  • Multikino Wola
  • 15.20, 17.55
  • Multikino Złote Tarasy
  • 11.45
  • Multikino Złote Tarasy
  • 14.30, 17.45, 20.20

Jestem Greta

  • Kinoteka
  • 11.00

Joika

  • Atlantic
  • 12.45, 17.30
  • Cinema City Arkadia
  • 20.10
  • Cinema City Sadyba
  • 19.30
  • Wisła
  • 16.00

Kobieta z...

  • Atlantic
  • 15.00, 20.00
  • Cinema City Arkadia
  • 17.20
  • Cinema City Bemowo
  • 13.15, 20.30
  • Cinema City Białołęka
  • 18.00
  • Cinema City Janki
  • 13.40
  • Cinema City Mokotów
  • 13.00, 19.30
  • Cinema City Promenada
  • 18.40
  • Cinema City Sadyba
  • 14.10
  • Helios Blue City
  • 13.00
  • Kino Iluzjon
  • 19.00
  • Kinoteka
  • 20.15
  • Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury - Kino Praha
  • 16.00
  • Multikino Młociny
  • 12.25
  • Multikino Targówek
  • 21.05
  • Multikino Ursynów
  • 10.15
  • Multikino Złote Tarasy
  • 11.25
  • Muranów
  • 17.45
  • Wisła
  • 20.30

Kos

  • Kinoteka
  • 15.55
  • Wisła
  • 18.10

Kung Fu Panda 4

  • Cinema City Arkadia
  • 10.40, 11.30, 12.50, 13.40, 15.00, 15.40
  • Cinema City Bemowo
  • 11.10, 12.30, 13.20, 15.30, 17.40
  • Cinema City Białołęka
  • 10.00, 11.20, 12.00, 13.30, 14.05, 15.40, 17.50
  • Cinema City Janki
  • 11.00, 11.40, 13.10, 15.20, 17.30
  • Cinema City Mokotów
  • 10.30, 11.00, 13.10, 15.15, 17.20
  • Cinema City Promenada
  • 10.10, 11.10, 12.20, 13.20, 14.30, 15.30, 17.40
  • Cinema City Sadyba
  • 11.00, 12.10, 13.00, 15.10, 17.20
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.10, 10.50, 12.30, 13.25, 14.50, 17.10
  • Multikino Młociny
  • 10.00, 11.00, 12.15, 13.20, 15.40, 18.00
  • Multikino Targówek
  • 10.25, 11.45, 12.45, 14.05, 16.25, 18.45
  • Multikino Targówek
  • 11.45, 12.45, 14.05, 16.25, 18.45
  • Multikino Ursynów
  • 10.10, 11.10, 12.20, 13.30, 14.40, 15.50, 17.40
  • Multikino Wola
  • 10.30, 12.50, 15.25, 17.40
  • Multikino Złote Tarasy
  • 11.25, 15.30
  • Wisła
  • 18.00

La Chimera

  • Amondo Kino
  • 17.45

Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro

  • Cinema City Arkadia
  • 15.30, 17.50
  • Cinema City Bemowo
  • 16.00, 18.15
  • Cinema City Białołęka
  • 16.10, 18.20
  • Cinema City Janki
  • 13.45, 16.00
  • Cinema City Mokotów
  • 15.30, 17.50
  • Cinema City Promenada
  • 15.00, 17.20
  • Cinema City Sadyba
  • 15.30, 17.50
  • Kinoteka
  • 18.30

Mean Girls

  • Cinema City Arkadia
  • 14.20
  • Cinema City Mokotów
  • 14.00

Miłość bez ostrzeżenia

  • Cinema City Arkadia
  • 14.30
  • Cinema City Białołęka
  • 14.10
  • Cinema City Mokotów
  • 22.20

Miłość jak miód

  • Helios Blue City
  • 18.00

Omen: Początek

  • Cinema City Arkadia
  • 13.00, 16.40, 17.50, 20.20
  • Cinema City Bemowo
  • 16.40, 19.10, 21.40
  • Cinema City Białołęka
  • 14.40, 17.00, 19.30, 22.00
  • Cinema City Janki
  • 16.20, 18.50, 21.20
  • Cinema City Mokotów
  • 16.00, 18.30, 21.00
  • Cinema City Promenada
  • 14.40, 17.10, 19.40, 22.10
  • Cinema City Sadyba
  • 14.20, 16.50, 19.20, 21.50
  • Helios Blue City
  • 12.15
  • Helios Blue City
  • 15.30, 17.30, 21.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 19.30
  • Multikino Młociny
  • 10.40, 15.20, 18.15, 20.25
  • Multikino Targówek
  • 15.35, 18.20, 21.05
  • Multikino Ursynów
  • 15.40, 18.20, 21.00
  • Multikino Wola
  • 17.20, 20.35
  • Multikino Złote Tarasy
  • 14.35, 18.15, 20.55

Pamięć

  • Cinema City Arkadia
  • 16.20
  • Multikino Atrium Reduta
  • 20.00
  • Multikino Młociny
  • 20.00
  • Multikino Targówek
  • 20.00
  • Multikino Ursynów
  • 20.00
  • Multikino Wola
  • 20.00
  • Multikino Złote Tarasy
  • 20.00

Perfect Days

  • Atlantic
  • 12.30, 20.00
  • Cinema City Arkadia
  • 13.40, 16.20, 19.00, 21.40
  • Cinema City Bemowo
  • 14.50, 17.30, 20.10, 21.50
  • Cinema City Białołęka
  • 16.30, 19.10, 21.50
  • Cinema City Janki
  • 17.40, 20.20, 21.40
  • Cinema City Mokotów
  • 15.10, 17.45, 20.20, 22.20
  • Cinema City Promenada
  • 13.50, 16.30, 19.10, 21.50
  • Cinema City Sadyba
  • 13.30, 16.10, 18.50, 21.30
  • Helios Blue City
  • 19.45
  • Kino Iluzjon
  • 16.30
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 20.45
  • Kinoteka
  • 14.50, 17.20, 20.45
  • Kultura
  • 17.45
  • Luna
  • 13.00
  • Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury - Kino Praha
  • 18.20
  • Multikino Młociny
  • 19.55
  • Multikino Targówek
  • 12.50, 19.45
  • Multikino Ursynów
  • 12.40, 18.40
  • Multikino Złote Tarasy
  • 17.20
  • Muranów
  • 11.00, 13.15, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30
  • Wisła
  • 11.30, 17.40

Pies i kot

  • Cinema City Bemowo
  • 11.00
  • Cinema City Mokotów
  • 10.30, 12.45
  • Cinema City Promenada
  • 10.00

Pod taflą oceanu 3D

  • IMAX
  • 09.30

Pogromcy duchów: Imperium lodu

  • Cinema City Arkadia
  • 15.30, 18.00, 20.30
  • Cinema City Arkadia
  • 10.30, 13.00
  • Cinema City Bemowo
  • 17.30, 20.00
  • Cinema City Bemowo
  • 12.30, 15.00
  • Cinema City Białołęka
  • 11.40, 16.30, 19.00
  • Cinema City Białołęka
  • 21.30
  • Cinema City Janki
  • 12.20, 14.50
  • Cinema City Janki
  • 17.20, 19.50
  • Cinema City Mokotów
  • 11.00
  • Cinema City Mokotów
  • 14.10, 19.20, 21.50
  • Cinema City Mokotów
  • 11.40, 16.50
  • Cinema City Mokotów
  • 15.50
  • Cinema City Promenada
  • 14.00, 17.30, 20.00, 22.30
  • Cinema City Promenada
  • 10.15, 12.30, 15.00
  • Cinema City Sadyba
  • 12.30, 20.00, 21.50
  • Cinema City Sadyba
  • 15.00, 17.30
  • Helios Blue City
  • 19.00
  • Helios Blue City
  • 17.00
  • Helios Blue City
  • 14.15
  • KinoGram
  • 20.45
  • Multikino Atrium Reduta
  • 14.40, 17.20
  • Multikino Atrium Reduta
  • 20.35
  • Multikino Młociny
  • 12.00, 17.20
  • Multikino Młociny
  • 14.40, 20.00
  • Multikino Targówek
  • 20.15
  • Multikino Targówek
  • 10.00, 14.55, 17.35
  • Multikino Ursynów
  • 11.45, 17.30
  • Multikino Ursynów
  • 14.45, 20.10
  • Multikino Wola
  • 19.50
  • Multikino Wola
  • 11.15, 14.50, 17.10
  • Multikino Złote Tarasy
  • 17.20
  • Multikino Złote Tarasy
  • 14.40, 20.15

Poprzednie życie

  • Muranów
  • 15.45

Przesilenie zimowe

  • Kinoteka
  • 15.40, 18.20

Rosalie

  • Wisła
  • 13.45

Strefa interesów

  • Atlantic
  • 12.00, 20.00
  • Cinema City Arkadia
  • 20.30
  • Cinema City Białołęka
  • 21.40
  • Cinema City Promenada
  • 19.40
  • Cinema City Sadyba
  • 20.10, 21.50
  • Kinoteka
  • 15.00, 17.15, 21.00
  • Kultura
  • 13.30
  • Multikino Młociny
  • 17.25
  • Multikino Ursynów
  • 19.45
  • Muranów
  • 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
  • Wisła
  • 12.15

Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka

  • Cinema City Arkadia
  • 11.40, 14.00
  • Cinema City Bemowo
  • 11.40, 14.00
  • Cinema City Białołęka
  • 10.15, 14.50
  • Cinema City Janki
  • 12.30
  • Cinema City Mokotów
  • 10.40, 14.45
  • Cinema City Promenada
  • 10.20, 11.40
  • Cinema City Sadyba
  • 13.40
  • Helios Blue City
  • 11.00, 16.40
  • Kino na boku
  • 14.00
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 16.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 12.15
  • Multikino Młociny
  • 10.00, 13.25
  • Multikino Targówek
  • 10.00, 13.45, 16.20
  • Multikino Ursynów
  • 10.00, 13.45, 16.15
  • Multikino Wola
  • 12.25
  • Multikino Złote Tarasy
  • 13.45

Test na teściów

  • Cinema City Promenada
  • 22.10

Tyle co nic

  • Kino na boku
  • 12.00

Tylko kochankowie przeżyją

  • Muranów
  • 22.30

Tylko nie ty

  • Cinema City Białołęka
  • 14.30
  • Cinema City Janki
  • 17.40
  • Cinema City Mokotów
  • 11.40, 17.00, 18.40
  • Cinema City Promenada
  • 12.45, 18.30, 20.50
  • Multikino Młociny
  • 20.55

Wyfrunięci

  • Cinema City Arkadia
  • 11.10, 13.20
  • Cinema City Bemowo
  • 11.10
  • Cinema City Mokotów
  • 10.00
  • Cinema City Promenada
  • 10.20, 11.40
  • Cinema City Sadyba
  • 11.30, 13.40

X

  • Amondo Kino
  • 19.45

Za duży na bajki 2

  • Cinema City Arkadia
  • 10.50, 13.00, 15.10
  • Cinema City Bemowo
  • 09.30, 11.30, 13.40, 15.50
  • Cinema City Białołęka
  • 10.00, 13.40, 15.50
  • Cinema City Janki
  • 11.20, 12.20, 14.30, 15.30
  • Cinema City Mokotów
  • 11.30, 13.50, 16.30
  • Cinema City Promenada
  • 12.00, 14.10, 16.20
  • Cinema City Sadyba
  • 11.20, 12.40, 13.20, 17.20
  • Helios Blue City
  • 12.00, 13.45
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 16.30
  • Multikino Atrium Reduta
  • 12.45
  • Multikino Młociny
  • 11.05, 13.30, 15.55
  • Multikino Targówek
  • 10.00, 11.25, 13.45, 15.05, 17.25
  • Multikino Ursynów
  • 10.25, 12.45, 15.05, 17.25
  • Multikino Wola
  • 10.10, 14.50
  • Multikino Złote Tarasy
  • 10.05