Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

Wandale zniszczyli jadłodzielnię. Na razie pozostaje nieczynna. Potrzebujący często korzystali z niej

fot. MOS w Warszawie/Facebook
fot. MOS w Warszawie/Facebook

Młodzieżowy Ośrodek Socjopatii nr 7 w Warszawie poinformował o przyczynie chwilowego zamknięcia jadłodzielni.

MOS napisał w social mediach, że jadłodzielnia prowadzona przez nich została zniszczona - Drodzy sąsiedzi, z przykrością informujemy, że na tę chwilę nasza jadłodzielnia jest nieczynna. To efekt haniebnego aktu wandalizmu. Wyrwano drzwi z lodówki - opisał MOS i dodał, że postarają się jednak jak najszybciej naprawić szkody, ponieważ wiedzą, jak dużo osób korzystało z lodówek.

Przeglądamy monitoring z dwóch kamer, sprawa z nagraniami zostanie zgłoszona policji. Jednocześnie bardzo prosimy nie reagować i nie zwracać uwagę, gdy ktoś niewłaściwie próbuje korzystać z jadłodzielni. Mamy mnóstwo informacji zwrotnych, że miejsce to jest ważne dla wielu osób. Robimy wszystko, by dbać o nie, zaopatrywać. Mamy nadzieję, że to tylko nieprzemyślane zachowanie, incydent i że nie powtórzy się w przyszłości - poinformował Młodzieżowy Ośrodek Socjopatii.

Mieszkańcy Pragi przyznali, że to wyjątkowo bezczelne zachowanie - Jak można niszczyć obiekt, który jest po to, żeby pomagać potrzebującym? Oby wandale sami kiedyś nie cierpieli głodu i nie potrzebowali korzystać z takich lodówek. Pozbyli głodnych ludzi jedzenia.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

22℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
8.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro