Samochody TVN-u na planie "Lalki", którą miało współprodukować TVP. Wiemy, o co w tym chodzi

samochód TVN na planie "Lalki" w Warszawie | fot. Bartosz Pańczyk
samochód TVN na planie "Lalki" w Warszawie | fot. Bartosz Pańczyk

Kolejna ekranizacja "Lalki" powstaje ostatnio na ulicach Warszawy. Tym razem uwagę na planie zwracały samochody stacji TVN.

12 sierpnia plac Zamkowy w Warszawie w godzinach porannych zmienił się w miejsce akcji nowej ekranizacji "Lalki", której podjął się Gigant Films z Radosławem Drabikiem na czele. Niedawno okazało się, że producent zrezygnował z koprodukcji "Lalki" przez TVP i oferowanego dofinansowania w wysokości 10 mln zł. Gdy ostatnio na planie w stolicy pojawiły się zaś wozy TVN Warner Bros Discovery z kartkami na przedniej szybie "Ekipa filmowa Lalka", można było pomyśleć, że to właśnie konkurencyjny nadawca przejął pałeczkę po Telewizji Polskiej. Jaka jest prawda? Sprawdziliśmy.

- Informujemy, że auta które Pan widział to jedynie wypożyczone agregaty prądotwórcze. Nie mają nic wspólnego ze współpracą producencką - poinformowało nas biuro prasowe "Lalki". Przypomnijmy, że w tej ekranizacji w rolach głównych będzie można zobaczyć takich aktorów jak: Marcin Dorociński, Kamila Urzędowska, Marek Kondrat, Andrzej Seweryn, Karolina Gruszka i Cezary Żak.

Jednocześnie wersję serialową "Lalki" przygotowuje Netflix, a zdjęcia z planu tej ekranizacji zobaczycie TU.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

18℃
13℃
Poziom opadów:
8.5 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
10.20 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro