Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

Chciała poznać nowych ludzi na Mokotowie, żeby mieć z kim wyjść na kawę. Zaskakująca odpowiedź jednego z mieszkańców

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Pasja1000/pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Pasja1000/pixabay.com

Umieściła sympatyczne ogłoszenie, które ani trochę nie brzmiało jak anons matrymonialny.

Przyznała na jednej z warszawskich grup na Facebooku, że jest nowa i po prostu nie ma z kimś wyjść na spacer, czy na kawę. Poprosiła o poradę Internautów i zapytała, czy znają jakieś aplikacje, które pozwolą jej poznać ludzi z okolic - Czy może znacie jakąś grupę, gdzie można znaleźć osobę, z którą można by wyjść na spacer po Mokotowie, albo iść do kina lub na krótką kawę popołudniową porą. Nie chodzi mi w żadnym wypadku o portale randkowe.

Mieszkańcy Mokotowa bardzo miło zareagowali na post kobiety. Dziewczyny zaproponowały spacer, kawę w teatrze lub spacer z psem po Mokotowie. Jeden z mieszkańców zaproponował również wspólną grę w karty.

Jednak najbardziej zabawna okazała się odpowiedź mężczyzny, który napisał pod postem dziewczyny - Może bym się i przeszedł, gdyby nie to, że nie mam czasu i żona by mnie zabiła.

Internauci zareagowali na to śmiechem i zaapelowali do żony pana Tomasza - Pani Żono Pana Tomasza, puści Pani Pana Tomasza na spacer, ale bez zabijania?

Ostatecznie autorka anonsu odpowiedziała dziewczynom, które zaproponowały spacer i kawę.

Specjaliści z Onet.pl podpowiadają, że najlepszym sposobem na poznanie nowych ludzi z okolicy jest między innymi: zapisanie się na zajęcia grupowe takie jak zumba, yoga, czy fitness. Jako kolejny sposób na poznanie nowych znajomych Onet.pl poleca zainstalowanie odpowiedniej aplikacji - Dzisiejszy świat oferuje wiele możliwości poznawania nowych znajomych. Nie zawsze znajomości zawiera się, rozmawiając od razu twarzą w twarz. Coraz więcej relacji zaczynamy przez Internet, rozmawiając na czacie - podpowiada Onet.pl.

Kolejnym pomysłem na zawarcie nowych znajomości rekomendowanym przez Onet.pl jest udział w różnych wydarzeniach kulturalnych (festiwale, strajki, kino).

Choć to oczywiste, to dziś jednak większość czasu spędzamy w domu, siedząc przed ekranami. A nowych ludzi najłatwiej poznać, chociażby spacerując, wychodząc do sklepu, czy zwiedzając. W nowym mieście na pewno będzie sporo miejsc, których jeszcze nie widziałeś/łaś. Jest więc okazja, by ruszyć się z kanapy, a kto wie, może przy okazji poznać nowych ludzi? - podsumowują specjaliści z Onet.pl

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

26℃
15℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
9.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro