W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu "Gry z cieniem". Na planie nowy aktor i zabytkowe samochody
Pod naszym artykułem znajdziecie dużo zdjęć zza kulis nowych odcinków.
Po tym jak rok temu serial TVP "Gra z cieniem" okazał się hitem, spekulowano o jego kontynuacji, ale w tej sprawie nie było żadnego potwierdzenia. Aż do teraz. Możemy ogłosić, że zdjęcia do drugiego sezonu szpiegowsko-kryminalnej produkcji rozpoczęły się 2 września w Warszawie. Tego dnia aktorzy grali na Krakowskim Przedmieściu i w Domu Polonii usytuowanym niedaleko kościoła świętej Anny, który tym razem "grał" poselstwo królestwa Danii. Podglądaliśmy jak powstają kolejne sceny i spotkaliśmy Karolinę Gruszkę, która wciela się w Ninę czy Romana Frankla, czyli jej serialowego męża - Larsa. Jak zauważyliśmy - co widać na naszych zdjęciach - Nina tym razem po kontuzji podpiera się laską.
Na planie pojawił się też aktor, który wcześniej nie występował w tym serialu. Mowa o Grzegorzu Damięckim. W jednym z ujęć grany przez niego Wiktor w drugim sezonie "Gry z cieniem" prowadził Chevrolet i śledził serialową Ninę.
Widzieliśmy też, że garderoby czy bus z cateringiem dla aktorów i ekipy znajdowały się na parkingu przed Kościołem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa Oblubieńca. Patrząc na gwiazdki na przyczepach gwiazd powiało Hollywood...
Przypomnijmy, że pierwszy sezon "Gry z cieniem" realizowany był głównie w Łodzi, a poza tym w Kaliszu, Zgierzu, Pabianicach, Bełchatowie, Łasku, Nowym Sączu i Krościenku nad Wisłą. Nowe odcinki serialu prawdopodobnie pojawią się w telewizji wiosną 2026 roku.
Przeczytaj też: W Warszawie kręcą serial o epidemii ospy we Wrocławiu z lat 60. Mamy zdjęcia
