Apartament Rafała Zaorskiego przy Złotej wystawiony w serwisie ogłoszeniowym. Epickiego flipa nie będzie?

Słynne mieszkanie na 50 piętrze apartamentowca przy ulicy Złotej trafiło do serwisu ogłoszeniowego. Właściciel oczekuje 100 milionów złotych - a więc dokładnie tyle, ile Rafał Zaorski planował pozyskać ze swojego 'epickiego flipa', w którym planował sprzedaż 20 tysięcy udziałów po 5000 zł.

Budynek Złota 44 został zaprojektowany przez Daniela Libeskinda. Ma wszystkie możliwe udogodnienia takie ochrona 24/7, concierge, basen, siłownia czy sala kinowa. Samo mieszkanie będące przedmiotem transakcji ma 480m2 powierzchnii i dużo marmuru

Zaorski o sprzedaży swojego mieszkania mówi od paru miesięcy. Pierwotnie ogłosił plan sprzedaży swojego luksusowego lokum za 50 milionów złotych. Jak deklaruje otrzymał wówczas 2 konkretne oferty (jedna na 45 a druga na 51 milionów). Nie skorzystał jednak z żadnej z nich, i postanowił wystawić na sprzedaż 20 tysięcy udziałów w swoim apartamencie po 5000 zł każdy (to dałoby 100 milionów złotych). Ten innowacyjny pomysł Zaorskiego nie spotkał się jednak z aprobatą sąsiadów, którzy w obawie przed trudami posiadania... 20 tysięcy sąsiadów, podjęli próby zablokowania tego pomysłu. Dokonano zabezpieczenia nieruchomości oraz próby doprowadzenia do jego przymusowej licytacji w całości.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

8℃
0℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
7.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro