Przejmująca słowa przyjaciółki na pogrzebie Agnieszki Maciąg. Zwróciła się do jej męża. "Nie znałam takiej miłości jak wasza"
Uczestnicy uroczystości nie kryli łez.
W poniedziałek 15 grudnia na warszawskich Powązkach odbył się świecki pogrzeb Agnieszki Maciąg. Więcej o wzruszających momentach z ostatniej drogi modelki pisaliśmy TU. Jedną z osób, która przemówiła podczas uroczystości była jej przyjaciółka - Anna Nowak-Ibisz. W pewnym momencie prezenterka zwróciła się do męża Agnieszki - Roberta Wolańskiego.
- Zawsze jesteśmy twoimi siostrami. Miłość przechodzi przez wszystkie drzwi, nawet te, które dla nas są jeszcze tajemnicą. Wiem, że będziesz kochać swoich bliskich Aguś tak samo mocno, tylko jeszcze czulej. Twoje światło nadal będzie ich drogowskazem. Nie znam lepszego człowieka, męża i taty niż ty Robert. Tym bardziej nie znałam takiej miłości jak wasza. Agnieszka zawsze była i będzie twoim cudem. Twoim wyznaniem pełnym wiary w wieczność. Jestem pewna, że wasza droga się nie kończy. Pewnego dnia, Agnieszko. Dzieli nas tylko czas. Przytulam cię i twoich ukochanych najczulej jak umiem. Będziemy cię wypatrywać Aguś w każdych podmuchach ciepłego wiatru na ścieżkach życia. Do zobaczenia kochana. Ty i moja mama miałyście jeden wspólny mianownik. Miłość - padło z ust byłej żony Krzysztofa Ibisza.
