Spotkała Aleksandra Kwaśniewskiego na Ursynowie, dostała jego poparcie

fot. Lewica Warszawa/Facebook.
fot. Lewica Warszawa/Facebook.

Aleksander Kwaśniewski miło wspomina czasy na Ursynowie.

Obecnie były prezydent Polski mieszka na warszawskim Wilanowie, ale jak wspomniał w rozmowie z kandydatką do rady miasta, wyborcy Ursynowa wciąż są dla niego bardzo ważni.

Karolina Zioło-Pużuk z Lewicy nagrała spot z Aleksandrem Kwaśniewskim - Najprzyjemniejszym elementem kampanii wyborczej są spotkania z mieszkańcami okręgu. Spotkałam prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, obecnie mieszkańca Wilanowa, kiedyś mieszkańca Ursynowa, ale i Włochy są bliskie jego sercu - powiedziała Karolina Zioło-Pużuk.

Aleksander Kwaśniewski zgodził się z wypowiedzią kandydatki do Rady Miasta Warszawy i poparł jej kandydaturę - Proszę państwa, Karolina Zioło-Pużuk jest znakomicie przygotowana, aby reprezentować wasze interesy. Ja będę na nią głosował - powiedział były prezydent Polski.

Spot pojawił się również w Internecie na platformach sąsiedzkich. Mieszkańcy Warszawy wciąż miło wspominają Aleksandra Kwaśniewskiego jako jednego z najlepszych prezydentów Polski.

-To najlepszy prezydent, jakiego mieliśmy. Nie dzielił ludzi, było znacznie lepiej. Miło się kojarzy, z dobrymi czasami - powiedziała mieszkanka Ursynowa.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

8℃
0℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
9.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro