Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

"Król wrotek" podbija Warszawę. Influencer udzielił wywiadu w TVN Style. Motywował innych do działania

fot. Król Wrotek/Facebook
fot. Król Wrotek/Facebook

Najpierw zasłynął w Poznaniu z pobijania rekordów w jeździe na wrotkach.

Wystąpił kilkukrotnie w znanej stacji telewizyjnej TVN, w takich programach jak "Mam talent" czy "Dzień dobry TVN" oraz w Radio Eska. Zrobił show, gdy wjechał do studia "Dzień dobry TVN" i na oczach widzów uczył prowadzącą program jeździć na wrotkach. Oboje mieli na głowie kaski ochronne.

Jego największą pasją są wrotki. Oprócz tego, że sam wciąż doskonali swoje możliwości jeździeckie, uczy także dzieci i młodzież. Na co dzień pracuje w poznańskim sklepie z wrotkami, co jest jego wielką pasją.

W stolicy Wielkopolski zasłynął jako ten, który zastawił ludziom przejście na chodniku ogromnymi stertami pudełek z wrotkami i łyżwami, szybko jednak wkupił się w łaski poznaniaków.

Teraz podbija Warszawę. Udzielił wywiadu TVN Style, pojawił się w studio razem ze swoją partnerką Ewą i opowiedział o swojej pasji, sukcesach, trudnościach i wytrwałości. Adam, który jest nazywany Królem wrotek często motywuje w social mediach innych do działania. Można obserwować na Instagramie jego zmagania z codziennymi treningami na wrotkach. Zdarzyło mu się nawet wskoczyć do wody we wrotkach. Przewrotny i zabawny miłośnik wrotek ma na swoim koncie wiele eventów, między innymi rozdawał w centrum miasta prezenty z okazji dnia dziecka oraz popcorn dla przechodniów.

Zaraz po udzieleniu wywiadu dla TVN Style wyruszył na event twórców "tik-tokowych", ponieważ sam również tworzy krótkie filmy na tej platformie. Na "Wielkiej Fecie" tik-tokowej oprócz Króla wrotek nie zabrakło innych znanych influencerów takich jak Honorata Skarbek, Marcela Leszczak czy Natalia Nykiel i Red Lipstick Monster.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

26℃
15℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
9.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro