Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

Znany raper uderzył Teslą w autobus. Jego samochód zostanie zlicytowany?

fot. fb / Miejski Reporter
fot. fb / Miejski Reporter

W Warszawie, na Bródnie, doszło do kolizji samochodu osobowego należącego do znanego rapera z autobusem miejskim. Kierowca Tesli, wartego około 300 tysięcy złotych, spowodował wypadek, po czym opuścił miejsce zdarzenia. Według nowych przepisów, ucieczka z miejsca wypadku jest traktowana jak jazda pod wpływem alkoholu.

Kolizja miała miejsce 4 kwietnia na skrzyżowaniu Krasnobrodzkiej z Chodecką. Kierowca Tesli, nie zwracając uwagi, wymusił pierwszeństwo na autobusie, co spowodowało zderzenie. Na szczęście nie było osób poszkodowanych. Po zdarzeniu samochód rapera został zholowany na parking policyjny.

Wkrótce po wypadku ustalono, że właścicielem Tesli jest popularny raper o pseudonimie VHS. Artysta ma spore grono fanów na Instagramie i Spotify, a jeden jego utworów na YouTube ma ponad 22 miliony wyświetleń. Tesla rapera może zostać wystawiona na licytację ze względu na jego nieobecność na miejscu kolizji, co jest traktowane jak jazda pod wpływem alkoholu zgodnie z obowiązującymi przepisami.


Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

24℃
16℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
15.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro