Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

Przerobili klatkę schodową kamienicy na mieszkanie? "Unikalne wysokie mieszkanie z antresolą"

fot. otodom.pl
fot. otodom.pl

"Unikalne wysokie mieszkanie z antresolą" - tej treści ogłoszenie pojawiło się w ofercie agencji Terranum. Mieszkanie ma być zlokalizowane przy ulicy Żelaznej w Warszawie. Wygląda to jak odcięta górna część klatki schodowej. To z z pewnością unikalne lokum ma 23m2 i wyceniono je na 527 tysięcy złotych (co daje kwotę 23 tysiące złotych za m2).

Kawalerka formalnie składa się z trzech poziomów. Drzwi wejściowe znajdują się na najniższym poziomie, gdzie mieści się maleńki przedpokój, miniaturowa toaleta oraz bardzo wąska kuchnia z kabiną prysznicową. Na kolejnych poziomach znajdują się pokój z szafą przesuwną i kanapą oraz mała sypialnia na antresoli, dostępna po solidnych schodach z lastryko.

Ta nietypowa aranżacja budzi skojarzenia z pracą typowych flipperów, jednak agencja Terranum wyjaśniła, że ta mikrokawalerka nie została przerobiona z kawałka klatki schodowej, lecz mieści się w autentycznym budynku z dwudziestolecia międzywojennego, gdzie takie rozwiązania były stosowane dla mieszkań przeznaczonych dla pracowników kolei. Owa mikrokawalerka ma być jednym z kilku podobnych mieszkań w tej kamienicy.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

22℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
7.90 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro