Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

W Warszawie jest lepszy kebab od tego, który otworzył Filip Chajzer? Tak twierdzą fani znanego influencera

fot. Kadr filmu Mariusza Kozaka/Instagram.
fot. Kadr filmu Mariusza Kozaka/Instagram.

Mariusz Kozak publikujący na Instagramie jako "Warszawa jest Kozak" udostępnił w social mediach recenzję.

Redakcja ewarszawa.pl na początku kwietnia informowała, że Filip Chajzer otworzył budkę z kebabem na warszawskim Żoliborzu. Po oficjalnym otwarciu wokół budki zaroiło się od influencerów, którzy zdawali relację w social mediach z konsumpcji nowego kebaba w mieście.

Jedna z konsumentek zauważyła, że influencerzy dostają więcej mięsa na bułce.- Fajnie byłoby traktować zwykłych konsumentów tak samo, jak influencerów - powiedziała w Internecie dziewczyna, która na wizji porównała swojego kebaba, do kebaba influencera. Przyłożyła swoją bułkę, do bułki influencera i faktycznie, ilość mięsa w bułce znacznie się różniła.

Filip Chajzer szybko naprawił ten błąd i dziewczyna otrzymała odpowiednią porcję mięsa.

Dwa dni temu znany influencer Mariusz Kozak, który wcześniej brał udział w programie "Gogglebox" opublikował na Instagramie recenzję z konsumowania kebaba z restauracji o nazwie "Efes" na Saskiej Kępie - Zabieram was do najlepszego kebaba w Warszawie. Tutaj nie chajzerują. Pamiętajcie, że jak kupicie w okienku, to nie możecie tam konsumować, trzeba się oddalić. Jak będziecie na Saskiej Kępie, to proszę odwiedzić tego kebaba, skonsumować i dać mi znać w komentarzach, jak smakuje.

W komentarzach pojawiły się bezlitosne dla Filipa Chajzera komentarze - Lepszy od Chajzera - napisał fan Mariusza Kozaka. Autor filmu zapytał, dla pewności, czy fan jadł tego kebaba.

No, inaczej bym tego nie pisał - odpisał fan.Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

26℃
15℃
Poziom opadów:
1.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
12.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro