Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

Od dłuższego czasu na jednym z osiedli stoi i niszczeje wrak samochodu. Mieszkańcy szukają właścicieli auta

fot. Żaneta D./Targówek, Bródno...Facebook
fot. Żaneta D./Targówek, Bródno...Facebook

Na warszawskim Targówku coraz częściej spotkać można opuszczone samochody.

Wcześniej na opuszczone wraki skarżyli się mieszkańcy Bemowa, którzy apelowali w Internecie do właścicieli, aby usunęli je z poszczególnych miejsc. Według nich wraki zagrażały innym osobom chodzącym na spacery i przyczyniały się do niszczenia zielonych skwerów.

Tym razem samochód w jeszcze całkiem dobrym stanie zauważony został na osiedlu Zacisze. Jedna z mieszkanek postanowiła zaapelować do właściciela pojazdu na internetowej platformie sąsiedzkiej. Za wycieraczką auta ktoś zostawił nawet karteczkę z informacją, że chce kupić to auto.

Na Zaciszu przy ulicy Kolejarskiej vis a vis lasu Bródnowskiego stoi i niszczeje takie auto, może ktoś szuka? - zapytała mieszkanka, ale nie doczekała się odzewu od właściciela pojazdu.

Problem z ustaleniem właściciela pojazdu jest o tyle trudny, że samochód nie ma tablic rejestracyjnych. Widać jednak na pojeździe ślady rabunków, drzwi są wygięte, a bocznych lusterek już nie ma.

Straż Miejska w Warszawie informowała - Zauważyłeś porzucony wrak na terenie drogi publicznej miasta stołecznego Warszawy, gdzie zgłosić? Zgłoś porzucony pojazd do zarządcy drogi tj. do Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie Wydział Kontroli Pasa Drogowego z siedzibą przy ul. Chmielnej 120.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

26℃
15℃
Poziom opadów:
1.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
12.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro