Warszawskie ZOO nieczynne aż do odwołania. "Z przyczyn technicznych"
Na razie nie wiadomo, co się konkretnie wydarzyło. Jeszcze w niedzielę ogród był czynny, jak gdyby nigdy nic.
22 czerwca (poniedziałek) Warszawskie ZOO poinformowało w mediach społecznościowych, że nie otwiera drzwi dla zwiedzających.
- Informujemy, że w dniu 22.06.2026 r. z przyczyn technicznych Warszawskie ZOO pozostaje nieczynne do odwołania. O ponownym otwarciu poinformujemy w aktualizacji tego posta oraz w relacjach. Prosimy o śledzenie naszych komunikatów i dziękujemy za wyrozumiałość - czytamy we wpisie placówki.
Jedna z internautek zwróciła uwagę, że godzinę wcześniej ZOO zapraszało jeszcze do zwiedzania. "Czasami zdarzają się pilne i niemożliwe do przewidzenia sytuacje i to jest jedna z nich" - odpisała placówka. "Niestety na ten moment nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak długi to potrwa, mamy nadzieję, że będziemy mogli otworzyć Ogród możliwie jak najszybciej" - dodano na liczne pytania internautów.
Przeczytaj też: Koniec niedźwiedzi w Warszawskim ZOO. Zmarła Sabina. "Odeszła spokojnie we śnie"
