Białołęka. Mężczyzna spadł z drugiego piętra. Nie żyje
22 czerwca w godzinach popołudniowych przy ulicy Odkrytej na warszawskiej Białołęce doszło do tragedii. Miejski Reporter podał informację, że spadł tam mężczyzna z 2. piętra jednego z budynków mieszkalnych. Niestety mimo reanimacji, zmarł na miejscu.
W akcji ratunkowej uczestniczyły dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz dwa wozy straży pożarnej. Na miejscu zdarzenia pracowali też funkcjonariusze policji, a ich działania nadzorował prokurator.
Obecnie trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Śledczy ustalają dokładny przebieg tragedii oraz badają, w jaki sposób i dlaczego mężczyzna spadł z wysokości, bo póki co wiadomości na ten temat nie są jasne.
Potrzebujesz pomocy?
Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, możesz się zgłosić do Ośrodków Interwencji Kryzysowej (OIK), które są w każdym większym mieście. Możesz tam otrzymać pomoc psychologiczną, prawną, materialną. Część OIK-ów jest czynna całą dobę i np. prowadzi noclegownie. POMOC jest bezpłatna! Nie musisz mieć ubezpieczenia.
Jeśli masz uporczywe i silne myśli samobójcze, możesz się także zgłosić do każdego szpitala psychiatrycznego. Tam również nie jest potrzebne ubezpieczenie zdrowotne. W sytuacjach nagłych (o ile powiesz, że to sprawa pilna), lekarz musi Cię przyjąć tego samego dnia.
Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla młodzieży: 116 111 (czynny całodobowo, 7 dni w tygodniu). Dorośli mogą korzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu zaufania 116 123 (czynny 7 dni w tygodniu od 14:00 do 22:00). Spis organizacji pomocowych i więcej informacji znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl.
