Wisłostrada. Chrysler uderzył w Lexusa i dachował. Kobieta w szpitalu
W niedzielę (21 czerwca) po południu na Wisłostradzie, tuż przed mostem Grota-Roweckiego w kierunku centrum miasta, doszło do groźnie wyglądającego wypadku.
Nagranie udostępnione przez profil StopCham na Facebooku pokazuje, jak Chrysler porusza się lewym pasem ruchu. W pewnym momencie samochód zjeżdża częściowo na środkowy pas i uderza w prawidłowo jadącego Lexusa. W wyniku zderzenia Chrysler przewraca się na bok i wpada w bariery ochronne. Lexus natomiast zostaje zepchnięty na prawy pas, po czym zatrzymuje się na pasie zjazdowym.
- Około 45-letnia kobieta kierująca Chryslerem potrzebowała pomocy medycznej, której udzielili jej ratownicy medyczni. Trafiła do szpitala - poinformował redakcję TVN Warszawa młodszy kapitan Łukasz Wojtas z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.
