Awionetka rozbiła się na lotnisku na warszawskim Bemowie. Dwie osoby nie żyją

katastrofa awionetki na Bemowie | fot. https://www.facebook.com/konflikty2025
katastrofa awionetki na Bemowie | fot. https://www.facebook.com/konflikty2025

Przyczyna tragedii nie są na razie znane. Samolot niemal w całości spłonął.

Samolot przygotowywał się do lądowania. Według nieoficjalnych informacji, należał do prywatnego właściciela. - Na wysokości Górczewskiej 127 rozbiła się awionetka. Niestety dwie osoby, które nią podróżowały, nie przeżyły. Nasze działania polegały na podaniu dwóch prądów wody - przekazał portalowi TVN Warszawa Przemysław Girgiel ze straży pożarnej w Warszawie.

Zgłoszenie wpłynęło do służb w czwartek - 25 czerwca - po godzinie 13. - Dotyczyło tego, że spadła awionetka i się pali. Na miejscu swoje działania prowadzą strażacy. Policjanci zabezpieczają teren, wszystkie czynności są w trakcie - dodała rzeczniczka komendy na Bemowie nadkomisarz Marta Sulowska.

Z daleka unoszą się kłęby czarnego dymu.

  • Aktualizacja
    1 godzina temu
    Aktualizacja
    1 godzina temu
    W zdarzeniu ucierpiała także jedna osoba postronna, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje "Fakt".
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie