Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

Okęcie podpisało umowę z Boltem. Czy inne taksówki będą mogły nadal podjeżdżać bezpośrednio pod wejście lotniska?

fot. bolt.eu
fot. bolt.eu

Od 1 czerwca 2024 roku Bolt stał się oficjalnym partnerem transportowym Lotniska Chopina w Warszawie. Użytkownicy aplikacji oraz klienci Bolt Business mogą korzystać z usług Bolt bezpośrednio sprzed terminalu na poziomie przylotów. Nowe udogodnienia obejmują możliwość zamawiania przejazdów kategorii Comfort sprzed terminalu oraz wsparcie specjalnie przeszkolonych agentów Bolt. Na lotnisku będą dostępne punkty informacyjne Bolt oraz oznaczone miejsca odbioru pasażerów.

Co istotne, nowa umowa nic nie zmienia w zakresie tego kto może podjeżdżać pod wejście lotniska - nadal mogą to robić wszyscy operatorzy taksówek. Jest to także kolejna umowa partnerska lotniska w zakresie transportu, wcześniej partnerem był już np. Uber.

Rzecznik prasowy Lotniska Chopina, Anna Dermont, wyraziła zadowolenie z rozszerzenia oferty transportowej dla podróżnych, co jest istotne przed sezonem wakacyjnym. Paweł Kuncicki, Country Manager Bolt w Polsce, podkreślił, że partnerstwo z Lotniskiem Chopina poprawi komfort podróżujących.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

24℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
6.20 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro