Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

Wprowadzili w parku zakaz grillowania. Komunikat wydali również w języku ukraińskim. "Powinien być pogrubioną czcionką"

fot. Marta M./Targówek, Bródno/Facebook
fot. Marta M./Targówek, Bródno/Facebook

W jednym z bródnowskich parków notorycznie rozpalano grille.

Okoliczni mieszkańcy żalili się na smród, który według nich był nie do zniesienia. Szczególnie, gdy podczas panującego wiatru w parku rozpalono kilkanaście grilli naraz. Internauci zasugerowali, że w parku grillowali głównie goście ze wschodu.

Dziękuję burmistrzowi Krzysztofowi Miszewskiemu za usłyszenie głosu mieszkańców w sprawie grillowania w Parku. W takim razie uprasza się mieszkańców, by przestrzegali i grillowali w miejscu do tego przeznaczonym - napisała mieszkanka Bródna na platformie sąsiedzkiej.

Niektórzy mieszkańcy stwierdzili jednak, że to nie jest do końca sukces, ponieważ przeniesiony plac do grillowana daje teraz w kość innym ludziom.

To nie do końca sukces, niestety. Przeniesione grille tak smrodzą, że nie da się normalnie nawet czekać na przystanku autobusowym, żeby nie zostać zaczadzonym. To miejsce przypomina spelunę, a nie park w środku stolicy europejskiego kraju - skwitowała inna mieszkanka Bródna.

W ogóle grille w parku, to kiepski pomysł. Jak wszyscy się odpalą, to śmierdzi, jakby pożar wybuchł - komentowali Internauci.

Ten komunikat w drugim języku powinien być pogrubioną czcionką i na pierwszym, a nie na drugim miejscu, bo wiadomo, że to głównie sąsiedzi ze wschodu tam się bawią - sugerowali Internauci.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

24℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
8.50 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro