Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

Wyłowiono ciało kobiety ze stawu na Ochocie. Zaginęła dwa dni wcześniej gdy wracała z przedszkola

fot. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego "Meditrans" w Warszawie
fot. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego "Meditrans" w Warszawie

W sobotę w parku Szczęśliwickim na warszawskiej Ochocie przypadkowy przechodzień zauważył ciało około 30-letniej kobiety w stawie. Służby ratunkowe zostały natychmiast zaalarmowane. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Policja, pod nadzorem prokuratora, prowadzi dochodzenie w celu ustalenia okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

30-letnia kobiet, okazała się być zaginioną Kamilą. Kamila zaginęła w czwartek około godziny 16:30, kiedy wyszła z przedszkola, gdzie pracowała, i kierowała się do domu przy ulicy Grójeckiej, ale tam nie dotarła. Policja bada, co mogło się wydarzyć na krótkim odcinku drogi między ulicami Włodarzewską a Grójecką w Parku Szczęśliwickim.

Jeśli potrzebujesz pomocy bądź wsparcia psychologicznego, zadzwoń pod numer 800 70 2222. To Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym. Jeśli jesteś dzieckiem, najlepiej zadzwoń pod numer 800 12 12 12. To Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Dostępny jest także całodobowy Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - 116 111. W sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia można zawsze dzwonić pod numer 112.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

26℃
15℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
9.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro