Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

Rafał Zaorski zwraca pieniądze. Już wiadomo, że nie będzie "epickiego flipa". Mieszkanie wystawione za połowę ceny!

fot. otodom
fot. otodom

Rafał Zaorski zakończył projekt "epicki flip", który miał polegać na sprzedaży udziałów w jego luksusowym apartamencie na Złotej 44 w Warszawie.

Projekt wzbudził spore kontrowersje, ale i zainteresowanie. Według deklaracji Zaorskiego, wiele osób przystąpiło do projektu i chciało zakupić 1/20 000 jego mieszkania. Ile osób wpłaciło pieniądze? Tego Zaorski nie zdradził na żadnym etapie projektu. Wiadomo jednak, że projekt napotkał opór wspólnoty mieszkaniowej i sprawa trafiła do sądu. Teraz Zaorski zapowiedział, że zamyka projekt i zwróci zainteresowanym inwestorom pieniądze. Przygotował także specjalną premię dla osób, które zostały z nim do końca w tym projekcie - zadeklarował, że wypłaci tym inwestorom o 22% więcej niż od nich otrzymał.

Luksusowy apartament Zaorskiego widnieje natomiast w ofercie otodom.pl. Właściciel oczekuje za niego 10 milionów euro (43 miliony złotych) - to mniej niż połowa kwoty, jaką Zaorski chciał za mieszkanie w ramach "epickiego flipa". Wówczas chciał sprzedać 20 000 udziałów po 5 000 zł każdy, co dałoby razem 100 milionów złotych.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

24℃
16℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
12.20 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro