Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

pnwtśrczptsbnd
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
Wyświetl wg kin Wyświetl wg filmów

Repertuar filmów na środa, 15 maja

A potem tańczyliśmy

  • Amondo Kino
  • 19.30

Abigail

  • Cinema City Arkadia
  • 22.20
  • Cinema City Sadyba
  • 19.40

Ambasador

  • Atlantic
  • 20.30

Anatomia upadku

  • Cinema City Arkadia
  • 21.20
  • Wisła
  • 11.15

Anselm

  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 18.15
  • Kultura
  • 16.15
  • Muranów
  • 11.30

Back to Black. Historia Amy Winehouse

  • Cinema City Arkadia
  • 11.50, 14.30, 17.10, 19.45
  • Cinema City Bemowo
  • 16.10, 21.20
  • Cinema City Białołęka
  • 12.10, 16.10, 18.50, 21.30
  • Cinema City Mokotów
  • 11.10, 13.50, 16.30, 19.10, 21.50
  • Cinema City Promenada
  • 11.30, 17.30, 19.10, 21.45
  • Cinema City Sadyba
  • 16.00, 18.40, 20.30
  • Helios Blue City
  • 19.30
  • KinoGram
  • 18.15
  • Kultura
  • 13.30
  • Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury - Kino Praha
  • 16.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 18.15
  • Multikino Młociny
  • 10.00, 15.30, 18.40
  • Multikino Targówek
  • 12.20, 15.10, 17.50, 20.30
  • Multikino Ursynów
  • 11.30, 15.15, 18.00, 20.45
  • Multikino Wola
  • 11.20

Banel & Adama

  • Atlantic
  • 15.30

Bękart

  • Muranów
  • 13.30

Challengers

  • Atlantic
  • 12.45, 17.30
  • Cinema City Arkadia
  • 10.50, 14.40, 17.30, 19.15, 20.20
  • Cinema City Bemowo
  • 15.20, 18.10, 19.10, 21.00
  • Cinema City Białołęka
  • 13.15, 16.00, 18.45, 21.30
  • Cinema City Mokotów
  • 12.40, 15.20, 17.40, 20.40
  • Cinema City Promenada
  • 13.40, 16.30, 19.20, 20.30
  • Cinema City Sadyba
  • 11.50, 14.40, 17.30, 20.20, 21.20
  • Elektronik
  • 19.45
  • Helios Blue City
  • 20.00
  • Kino na boku
  • 19.00
  • KinoGram
  • 18.00, 21.00
  • Kinoteka
  • 12.15, 15.00, 17.40, 20.20
  • Kultura
  • 11.00
  • Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury - Kino Praha
  • 20.30
  • Multikino Atrium Reduta
  • 17.30, 20.25
  • Multikino Młociny
  • 11.30, 14.25, 17.20, 20.15, 21.00
  • Multikino Targówek
  • 12.30, 15.20, 18.10, 20.00, 20.55
  • Multikino Ursynów
  • 14.15, 17.10, 17.55, 20.05, 20.50
  • Multikino Wola
  • 17.30, 20.25
  • Multikino Złote Tarasy
  • 17.55
  • Muranów
  • 22.30
  • U-jazdowski
  • 17.45
  • Wisła
  • 13.15

Civil War

  • Cinema City Arkadia
  • 16.00, 21.00
  • Cinema City Bemowo
  • 18.10, 20.30, 22.00
  • Cinema City Białołęka
  • 18.40, 21.10
  • Cinema City Mokotów
  • 19.20, 21.50
  • Cinema City Promenada
  • 19.15, 21.40
  • Cinema City Sadyba
  • 14.10, 18.40
  • Helios Blue City
  • 21.15
  • KinoGram
  • 21.15
  • Multikino Targówek
  • 20.15
  • Multikino Ursynów
  • 14.30

Cudowny chłopak. Biały ptak

  • Cinema City Arkadia
  • 10.00

Czasem myślę o umieraniu

  • Amondo Kino
  • 17.45

Czerwone maki

  • Cinema City Bemowo
  • 14.20
  • Cinema City Mokotów
  • 14.10
  • Cinema City Sadyba
  • 13.30, 22.00

Cztery córki

  • Muranów
  • 11.30

Diuna: Część druga

  • Atlantic
  • 09.00
  • Cinema City Arkadia
  • 20.10
  • Cinema City Białołęka
  • 11.20, 21.50
  • Cinema City Mokotów
  • 11.40, 19.30
  • Cinema City Promenada
  • 14.10, 18.10
  • Helios Blue City
  • 19.45
  • Multikino Atrium Reduta
  • 14.30
  • Multikino Młociny
  • 11.05, 20.00
  • Multikino Targówek
  • 14.10, 19.40
  • Multikino Targówek
  • 10.40
  • Multikino Ursynów
  • 12.15, 14.20, 19.30
  • Multikino Wola
  • 18.35

Duch

  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 13.00

Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa

  • Cinema City Promenada
  • 10.15

Godzilla i Kong: Nowe imperium

  • Cinema City Arkadia
  • 12.30
  • Cinema City Arkadia
  • 10.00, 15.00
  • Cinema City Arkadia
  • 17.50, 22.10
  • Cinema City Bemowo
  • 20.15
  • Cinema City Bemowo
  • 13.10, 15.40
  • Cinema City Białołęka
  • 19.20
  • Cinema City Białołęka
  • 13.10, 15.45, 20.50
  • Cinema City Mokotów
  • 20.40
  • Cinema City Mokotów
  • 18.10
  • Cinema City Promenada
  • 15.00
  • Cinema City Promenada
  • 20.40
  • Cinema City Promenada
  • 12.30
  • Multikino Targówek
  • 15.35, 18.20

Kaskader

  • Atlantic
  • 14.30, 17.30, 20.15
  • Cinema City Arkadia
  • 20.30
  • Cinema City Arkadia
  • 10.00, 14.00, 16.50, 19.30, 22.10
  • Cinema City Bemowo
  • 14.40, 17.20, 20.00, 21.30
  • Cinema City Białołęka
  • 12.50, 15.30, 18.10, 19.40, 20.50
  • Cinema City Mokotów
  • 12.10, 14.50, 19.00, 20.30, 21.40
  • Cinema City Promenada
  • 12.30, 15.10, 17.50, 20.30
  • Cinema City Sadyba
  • 11.50, 14.30, 17.10, 20.00, 22.00
  • Helios Blue City
  • 16.45
  • Helios Blue City
  • 13.10, 14.45, 18.15
  • Helios Blue City
  • 18.00
  • KinoGram
  • 18.00
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 20.15
  • Kinoteka
  • 12.30, 15.15, 17.50, 20.25
  • Multikino Atrium Reduta
  • 14.35, 17.30, 20.20
  • Multikino Młociny
  • 11.50, 14.45, 17.35, 19.25, 20.25
  • Multikino Targówek
  • 11.30, 14.20, 17.10, 18.10, 20.00, 21.00
  • Multikino Ursynów
  • 12.30, 15.20, 18.05, 19.55, 20.55
  • Multikino Wola
  • 14.40, 17.30, 20.20
  • Multikino Złote Tarasy
  • 11.00, 15.05, 16.05, 20.45
  • Wisła
  • 14.45, 18.00, 20.30

Kawa i papierosy

  • Muranów
  • 22.45

Kicia Kocia w przedszkolu

  • Cinema City Arkadia
  • 10.50, 12.15, 13.30, 16.40
  • Cinema City Bemowo
  • 13.00, 16.30
  • Cinema City Białołęka
  • 11.10, 12.00, 14.50
  • Cinema City Mokotów
  • 16.45
  • Cinema City Promenada
  • 10.30, 11.50, 13.10, 14.30, 15.50
  • Cinema City Sadyba
  • 11.00, 12.15, 15.40
  • Helios Blue City
  • 12.20
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.15
  • Multikino Młociny
  • 10.00, 11.25
  • Multikino Targówek
  • 11.20, 12.45, 14.10, 15.35, 17.00
  • Multikino Targówek
  • 12.45, 14.10, 15.35, 17.00
  • Multikino Ursynów
  • 10.00, 13.15, 15.40
  • Multikino Wola
  • 12.30

Kobieta z...

  • Kultura
  • 13.45

Królestwo Planety Małp

  • Cinema City Arkadia
  • 16.00, 19.00, 22.00
  • Cinema City Arkadia
  • 11.30, 13.40, 15.30, 18.30
  • Cinema City Arkadia
  • 12.30, 14.30, 17.30, 20.30, 21.30
  • Cinema City Arkadia
  • 10.00, 13.00
  • Cinema City Bemowo
  • 13.00, 16.00, 19.00
  • Cinema City Bemowo
  • 13.30, 17.40, 18.30, 20.40, 22.00
  • Cinema City Białołęka
  • 14.30, 16.00, 19.00, 22.00
  • Cinema City Białołęka
  • 11.30, 13.00, 17.30, 20.30
  • Cinema City Mokotów
  • 10.20, 13.20
  • Cinema City Mokotów
  • 11.00, 14.00, 16.00, 18.00
  • Cinema City Mokotów
  • 16.15, 19.15, 22.10
  • Cinema City Mokotów
  • 12.00, 15.00, 17.00, 20.00, 21.00
  • Cinema City Promenada
  • 10.30, 12.20, 15.20, 17.30, 18.20
  • Cinema City Promenada
  • 13.30, 16.30, 19.30, 20.10, 21.20, 22.30
  • Cinema City Sadyba
  • 13.00, 14.00, 17.00, 17.50, 20.00
  • Cinema City Sadyba
  • 11.00, 16.00, 19.00, 20.50
  • Helios Blue City
  • 12.10, 20.15
  • Helios Blue City
  • 12.30, 16.00, 17.00
  • Helios Blue City
  • 13.50, 19.15, 21.00
  • IMAX
  • 12.00, 15.00
  • IMAX
  • 18.00, 21.00
  • KinoGram
  • 19.00, 20.45
  • Multikino Atrium Reduta
  • 11.10, 17.20
  • Multikino Atrium Reduta
  • 14.20, 20.00
  • Multikino Młociny
  • 14.10, 17.20, 19.30, 20.30
  • Multikino Młociny
  • 11.00, 13.10, 16.20
  • Multikino Targówek
  • 11.00, 14.10, 17.20
  • Multikino Targówek
  • 12.25, 16.20, 19.30, 20.30
  • Multikino Ursynów
  • 11.00, 13.10, 17.20
  • Multikino Ursynów
  • 10.00, 14.10, 16.20, 19.30, 20.30
  • Multikino Wola
  • 14.10, 20.30
  • Multikino Wola
  • 11.30, 17.20
  • Multikino Złote Tarasy
  • 14.00, 17.15, 20.30
  • Wisła
  • 20.10

Kung Fu Panda 4

  • Cinema City Arkadia
  • 10.20, 11.30, 12.30, 14.50, 17.00
  • Cinema City Bemowo
  • 13.00, 15.00, 17.00
  • Cinema City Białołęka
  • 11.00, 12.10, 14.20, 16.30
  • Cinema City Mokotów
  • 10.30, 11.30, 13.50, 15.00, 17.10
  • Cinema City Promenada
  • 10.30, 12.40, 14.50, 17.00
  • Cinema City Sadyba
  • 11.00, 12.00, 13.10, 15.20, 17.25
  • Helios Blue City
  • 13.00, 15.20
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.35, 12.55, 15.10
  • Multikino Młociny
  • 12.05, 14.20, 16.35
  • Multikino Targówek
  • 11.00, 13.15, 15.30, 17.45
  • Multikino Ursynów
  • 10.00, 12.30, 14.40, 17.35
  • Multikino Wola
  • 10.35, 12.55, 15.10
  • Multikino Złote Tarasy
  • 13.50
  • Wisła
  • 16.00

La Chimera

  • Elektronik
  • 20.00

Latanie dla początkujących

  • Cinema City Sadyba
  • 13.30

Mój pies Artur

  • Cinema City Arkadia
  • 13.30, 18.50
  • Cinema City Arkadia
  • 11.40, 16.30
  • Cinema City Bemowo
  • 18.50
  • Cinema City Bemowo
  • 13.50
  • Cinema City Białołęka
  • 14.40, 17.00
  • Cinema City Mokotów
  • 11.50, 14.20, 17.00
  • Cinema City Mokotów
  • 15.30
  • Cinema City Promenada
  • 15.40
  • Cinema City Promenada
  • 10.50, 13.15
  • Cinema City Sadyba
  • 21.00
  • Cinema City Sadyba
  • 11.40, 14.00, 16.30
  • Helios Blue City
  • 12.30, 18.30
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.00, 12.20, 16.00
  • Multikino Młociny
  • 10.00, 13.55, 16.20
  • Multikino Targówek
  • 10.25, 12.45, 15.05, 17.25
  • Multikino Ursynów
  • 10.55, 14.40, 16.45
  • Multikino Wola
  • 10.25, 12.45, 16.15

Niepokalana

  • Cinema City Arkadia
  • 13.50, 18.20
  • Cinema City Bemowo
  • 18.10, 21.50
  • Cinema City Białołęka
  • 16.00
  • Cinema City Mokotów
  • 15.20, 17.20
  • Cinema City Promenada
  • 19.45, 21.50
  • Cinema City Sadyba
  • 16.30, 21.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 20.55
  • Multikino Młociny
  • 21.20
  • Multikino Targówek
  • 21.00

Omen: Początek

  • Cinema City Arkadia
  • 21.50
  • Cinema City Mokotów
  • 22.10
  • Cinema City Promenada
  • 22.10

Perfect Days

  • Cinema City Arkadia
  • 19.10
  • Cinema City Bemowo
  • 13.00, 15.30
  • Cinema City Mokotów
  • 12.40, 19.30
  • Cinema City Promenada
  • 17.10
  • Cinema City Sadyba
  • 19.30
  • Kinoteka
  • 12.30, 15.00, 17.30, 20.00
  • Kultura
  • 11.15
  • Multikino Młociny
  • 12.45
  • Multikino Ursynów
  • 17.00
  • Muranów
  • 11.00, 13.15, 15.30, 18.00, 22.15
  • U-jazdowski
  • 20.15
  • Wisła
  • 12.00

Pieśni wielorybów

  • Kino w Kadrze
  • 19.00

Podróż do Krainy Jutra

  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 15.45

Pogromcy duchów: Imperium lodu

  • Cinema City Arkadia
  • 14.00
  • Cinema City Arkadia
  • 15.50
  • Cinema City Mokotów
  • 11.40
  • Cinema City Promenada
  • 14.40
  • Cinema City Sadyba
  • 11.00, 15.20

Poprzednie życie

  • Muranów
  • 13.45

Przysięga Ireny

  • Cinema City Arkadia
  • 16.20
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 18.00

Seksmisja

  • Cinema City Arkadia
  • 18.30
  • Cinema City Białołęka
  • 18.20
  • Cinema City Mokotów
  • 19.20, 21.50
  • Cinema City Promenada
  • 20.10

Spadająca gwiazda

  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 20.00

Spirited Away: W krainie Bogów

  • Cinema City Arkadia
  • 17.30
  • Cinema City Bemowo
  • 17.00
  • Cinema City Białołęka
  • 18.00
  • Cinema City Mokotów
  • 18.00
  • Cinema City Promenada
  • 18.00
  • Cinema City Sadyba
  • 17.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 18.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 11.45
  • Multikino Młociny
  • 17.10
  • Multikino Młociny
  • 19.55
  • Multikino Targówek
  • 14.10, 17.00, 19.45
  • Multikino Ursynów
  • 17.05
  • Multikino Ursynów
  • 11.25, 19.50
  • Multikino Wola
  • 17.35
  • Multikino Złote Tarasy
  • 20.10
  • Muranów
  • 20.30

Strefa interesów

  • Cinema City Arkadia
  • 19.00
  • Cinema City Promenada
  • 12.20
  • Muranów
  • 11.00, 13.30, 22.15
  • Wisła
  • 11.00

Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka

  • Wisła
  • 09.00

The Old Oak

  • Amondo Kino
  • 16.45
  • Atlantic
  • 20.10
  • Atlantic
  • 11.00
  • Elektronik
  • 18.00
  • Kultura
  • 20.30
  • Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury - Kino Praha
  • 18.15
  • Świt
  • 13.45
  • Świt
  • 17.00, 19.10
  • Wisła
  • 15.45

Ucieczka ze zwierzowersum

  • Cinema City Arkadia
  • 10.30, 11.20, 13.15, 15.10, 17.10
  • Cinema City Bemowo
  • 13.00, 14.50, 16.40
  • Cinema City Białołęka
  • 11.00, 11.50, 13.45, 15.40, 17.40
  • Cinema City Mokotów
  • 10.00, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30
  • Cinema City Promenada
  • 10.00, 10.30, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10
  • Cinema City Sadyba
  • 11.20, 12.20, 13.20, 14.20, 16.20, 18.20
  • Helios Blue City
  • 12.40, 14.30, 15.15, 17.15
  • Multikino Atrium Reduta
  • 11.45, 13.45, 15.50, 17.55
  • Multikino Młociny
  • 10.00, 13.50, 15.55, 18.00
  • Multikino Targówek
  • 11.45, 13.50, 15.55, 18.00
  • Multikino Ursynów
  • 11.25, 13.30, 15.35, 17.00
  • Multikino Wola
  • 09.15, 11.45, 13.45, 15.50, 17.55
  • Multikino Złote Tarasy
  • 10.15, 15.30
  • Wisła
  • 14.15

Władca mroku

  • Cinema City Sadyba
  • 22.00

Wyfrunięci

  • Cinema City Arkadia
  • 10.00, 12.00
  • Cinema City Promenada
  • 11.30

Za duży na bajki 2

  • Cinema City Arkadia
  • 14.10
  • Cinema City Bemowo
  • 10.00, 13.10
  • Cinema City Białołęka
  • 11.40, 13.45
  • Cinema City Mokotów
  • 10.50, 13.10
  • Cinema City Promenada
  • 10.20, 11.40, 13.50, 16.00
  • Helios Blue City
  • 16.10
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 14.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 11.10
  • Multikino Młociny
  • 10.55
  • Multikino Targówek
  • 10.05, 14.00
  • Multikino Ursynów
  • 10.10, 14.25
  • Multikino Wola
  • 14.00