Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

pnwtśrczptsbnd
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04
Wyświetl wg kin Wyświetl wg filmów

Repertuar filmów na niedziela, 16 czerwca

Back to Black. Historia Amy Winehouse

  • Cinema City Arkadia
  • 18.10
  • Cinema City Białołęka
  • 20.30
  • Cinema City Mokotów
  • 12.00
  • Cinema City Sadyba
  • 13.50

Bad Boys: Ride or Die

  • Cinema City Arkadia
  • 15.00, 19.40, 22.10
  • Cinema City Arkadia
  • 11.20, 13.50, 16.20, 18.50, 21.20
  • Cinema City Bemowo
  • 12.40, 15.10, 17.40, 19.00, 20.10
  • Cinema City Białołęka
  • 11.40, 14.10, 15.30, 16.40, 18.00, 19.10, 21.40
  • Cinema City Janki
  • 12.30, 15.00, 17.30, 19.15, 20.20
  • Cinema City Mokotów
  • 13.30, 16.00, 18.30, 21.00
  • Cinema City Mokotów
  • 12.20, 14.50, 17.20, 19.00, 22.00
  • Cinema City Promenada
  • 12.45, 15.15, 16.20, 17.45, 18.50, 20.15, 21.10
  • Cinema City Sadyba
  • 10.30, 12.10, 13.00, 14.40, 15.30, 17.10, 18.00, 20.30, 21.20
  • Helios Blue City
  • 10.40, 15.45, 17.00, 20.00, 21.00
  • IMAX
  • 19.35, 22.00
  • KinoGram
  • 17.45, 20.30
  • Multikino Atrium Reduta
  • 15.20, 17.20, 20.00
  • Multikino Młociny
  • 12.10, 14.50, 16.20, 17.35, 18.55, 20.15, 21.10
  • Multikino Targówek
  • 12.10, 14.50, 16.00, 17.30, 18.35, 20.15, 21.15
  • Multikino Ursynów
  • 12.10, 14.50, 17.30, 18.25, 20.10, 21.15
  • Multikino Wola
  • 15.05, 17.40, 20.15
  • Multikino Złote Tarasy
  • 11.55, 13.50, 15.10, 17.45, 18.40, 20.25, 21.20

Basia. Jestem w sam raz

  • Cinema City Arkadia
  • 10.30, 11.10, 12.30
  • Cinema City Bemowo
  • 10.10, 11.30, 12.50, 15.20
  • Cinema City Białołęka
  • 10.00, 11.30, 12.50, 14.10
  • Cinema City Janki
  • 10.40, 12.30, 14.30
  • Cinema City Mokotów
  • 10.10, 10.35, 13.40
  • Cinema City Promenada
  • 10.40, 12.00, 13.20, 14.40
  • Cinema City Sadyba
  • 10.00, 10.50
  • Dom Sztuki
  • 12.30
  • Helios Blue City
  • 10.10, 13.30
  • KinoGram
  • 12.15
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 11.00
  • Kinoteka
  • 14.45
  • Luna
  • 12.15
  • Multikino Atrium Reduta
  • 11.35, 15.40
  • Multikino Młociny
  • 10.25, 13.25
  • Multikino Targówek
  • 10.00, 11.25, 12.55
  • Multikino Ursynów
  • 10.25, 13.10, 14.40, 16.10
  • Multikino Wola
  • 10.35, 13.35
  • Multikino Złote Tarasy
  • 10.15
  • Muranów
  • 11.00, 12.15
  • Wisła
  • 11.30

Bękart

  • Amondo Kino
  • 17.30

Bulion i inne namiętności

  • Muranów
  • 18.00

Challengers

  • Atlantic
  • 12.45, 20.10
  • Cinema City Arkadia
  • 21.00
  • Cinema City Bemowo
  • 15.30, 20.50
  • Cinema City Białołęka
  • 20.40
  • Cinema City Janki
  • 17.15
  • Cinema City Mokotów
  • 14.20, 19.50
  • Cinema City Promenada
  • 14.30
  • Cinema City Sadyba
  • 21.00
  • KinoGram
  • 20.45
  • Kinoteka
  • 16.05, 19.30
  • Multikino Atrium Reduta
  • 20.00
  • Multikino Młociny
  • 19.50
  • Multikino Targówek
  • 19.45
  • Multikino Ursynów
  • 19.45
  • Multikino Złote Tarasy
  • 10.55, 18.45

Civil War

  • Cinema City Białołęka
  • 21.00

Czasem myślę o umieraniu

  • Amondo Kino
  • 15.45

Dancing Queen

  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 12.00

Diuna: Część druga

  • Multikino Ursynów
  • 19.25

Do granic

  • Atlantic
  • 15.45, 20.00
  • Cinema City Arkadia
  • 15.50, 17.50, 19.50, 21.50
  • Cinema City Bemowo
  • 16.00, 17.50, 19.45
  • Cinema City Białołęka
  • 17.50, 19.40
  • Cinema City Janki
  • 20.00
  • Cinema City Mokotów
  • 15.00, 16.50, 18.50, 20.40
  • Cinema City Promenada
  • 16.40, 18.30, 20.20
  • Cinema City Sadyba
  • 17.40, 19.40
  • Kinoteka
  • 16.00, 21.00
  • Kultura
  • 18.15
  • Luna
  • 14.00, 17.45
  • Muranów
  • 15.30, 17.15, 18.45, 19.00, 20.15
  • Wisła
  • 18.30

Do usług szanownej pani

  • Atlantic
  • 13.30, 20.15
  • Cinema City Arkadia
  • 17.00, 19.20
  • Cinema City Mokotów
  • 18.00, 22.30
  • Cinema City Promenada
  • 18.20, 20.40
  • Cinema City Sadyba
  • 11.30, 18.40
  • Kino na boku
  • 20.00
  • KinoGram
  • 12.15, 20.00
  • Kultura
  • 11.45, 20.15
  • Luna
  • 17.30
  • Multikino Ursynów
  • 16.15, 20.15
  • Muranów
  • 11.00
  • Wisła
  • 20.00

Duch

  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 15.45

Dzieci Amelii

  • Cinema City Mokotów
  • 20.30

Dziedziczki

  • Amondo Kino
  • 20.00

Furiosa: Saga Mad Max

  • Cinema City Arkadia
  • 11.40
  • Cinema City Arkadia
  • 18.20, 21.30
  • Cinema City Bemowo
  • 14.10, 17.15, 20.20
  • Cinema City Białołęka
  • 18.20, 21.30
  • Cinema City Janki
  • 13.50, 16.50, 19.50
  • Cinema City Mokotów
  • 11.20
  • Cinema City Mokotów
  • 14.30, 20.50
  • Cinema City Promenada
  • 11.30
  • Cinema City Promenada
  • 16.45, 19.45, 20.45
  • Cinema City Sadyba
  • 13.00
  • Cinema City Sadyba
  • 16.10, 19.50
  • Helios Blue City
  • 10.15
  • Helios Blue City
  • 15.10, 19.15
  • KinoGram
  • 13.45, 17.00
  • Kinoteka
  • 16.30
  • Multikino Atrium Reduta
  • 20.20
  • Multikino Młociny
  • 20.00
  • Multikino Targówek
  • 17.55
  • Multikino Targówek
  • 20.40
  • Multikino Ursynów
  • 17.45, 20.55
  • Multikino Wola
  • 19.35
  • Multikino Złote Tarasy
  • 20.25

Garfield

  • Atlantic
  • 11.20
  • Cinema City Arkadia
  • 10.50, 11.20, 12.00, 13.10, 14.15, 15.30, 16.30, 17.50
  • Cinema City Bemowo
  • 10.30, 11.45, 12.45, 14.00, 15.00, 16.15, 17.15, 18.30
  • Cinema City Białołęka
  • 10.30, 12.50, 15.10, 17.30
  • Cinema City Janki
  • 10.15, 11.10, 12.20, 13.30, 14.40, 15.45, 17.00, 18.00
  • Cinema City Mokotów
  • 10.10, 11.10, 12.20, 13.30, 14.40, 15.45, 17.00, 18.00
  • Cinema City Promenada
  • 10.45, 11.45, 13.00, 14.00, 15.15, 16.15, 17.30, 18.30
  • Cinema City Sadyba
  • 10.40, 12.00, 13.00, 14.20, 15.20, 16.40, 17.40, 19.00
  • Helios Blue City
  • 10.30, 12.00, 12.50, 16.45, 18.30
  • KinoGram
  • 13.00, 15.30
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 12.30
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.00, 11.10, 12.25, 13.35, 16.00, 18.25
  • Multikino Młociny
  • 10.10, 11.30, 12.35, 13.55, 15.00, 16.20, 17.25, 18.45
  • Multikino Targówek
  • 10.10, 11.30, 12.35, 13.55, 15.00, 16.20, 17.20, 18.45, 19.45
  • Multikino Ursynów
  • 10.10, 11.30, 12.35, 13.55, 15.00, 16.20, 17.25, 18.45
  • Multikino Ursynów
  • 10.45
  • Multikino Wola
  • 10.05, 11.05, 12.30, 13.30, 14.55, 15.55, 18.25
  • Multikino Złote Tarasy
  • 10.00, 11.25, 12.25, 13.50, 14.50, 16.15, 17.15, 18.20
  • Wisła
  • 12.30, 14.30, 16.30

Haikyu!! The Dumpster Battle

  • Multikino Atrium Reduta
  • 17.55
  • Multikino Młociny
  • 14.50
  • Multikino Targówek
  • 20.20
  • Multikino Wola
  • 20.45
  • Multikino Złote Tarasy
  • 16.35

Hit Man

  • Cinema City Arkadia
  • 20.20
  • Cinema City Bemowo
  • 21.00
  • Cinema City Białołęka
  • 20.00
  • Cinema City Janki
  • 14.00
  • Cinema City Mokotów
  • 19.20
  • Cinema City Promenada
  • 12.10
  • Cinema City Sadyba
  • 21.30

Istoty fantastyczne

  • Cinema City Arkadia
  • 11.00, 13.20, 15.40
  • Cinema City Bemowo
  • 11.20, 13.40
  • Cinema City Białołęka
  • 11.10, 13.30, 15.50
  • Cinema City Janki
  • 10.40, 13.00, 15.20
  • Cinema City Mokotów
  • 11.50, 14.05
  • Cinema City Promenada
  • 11.20, 13.40, 16.00
  • Cinema City Sadyba
  • 10.20, 12.40, 15.00, 17.15
  • Multikino Atrium Reduta
  • 12.55
  • Multikino Młociny
  • 11.20, 13.50, 15.30
  • Multikino Targówek
  • 12.15, 14.45, 17.15
  • Multikino Ursynów
  • 12.00, 14.30, 17.00
  • Multikino Wola
  • 12.05, 17.00
  • Wisła
  • 11.45

Jedno życie

  • Atlantic
  • 18.00
  • Cinema City Arkadia
  • 14.00, 18.30, 21.00
  • Cinema City Bemowo
  • 17.50, 20.30
  • Cinema City Białołęka
  • 12.40, 17.20
  • Cinema City Janki
  • 17.40, 20.10
  • Cinema City Mokotów
  • 14.10, 20.10
  • Cinema City Promenada
  • 17.10, 19.30
  • Cinema City Sadyba
  • 15.50, 18.20, 20.50
  • Dom Sztuki
  • 15.45, 18.00
  • KinoGram
  • 18.30
  • Kinoteka
  • 18.10
  • Kultura
  • 14.00, 18.00
  • Luna
  • 15.30
  • Multikino Atrium Reduta
  • 17.45
  • Multikino Młociny
  • 17.00
  • Multikino Targówek
  • 15.20, 20.05
  • Multikino Ursynów
  • 11.55, 19.30
  • Multikino Wola
  • 17.25
  • Multikino Złote Tarasy
  • 20.45

Jurek Maskonurek: Misja Puffinów

  • Cinema City Arkadia
  • 12.20
  • Cinema City Bemowo
  • 10.40, 13.15
  • Cinema City Białołęka
  • 11.10, 13.15
  • Cinema City Janki
  • 10.20, 12.45
  • Cinema City Mokotów
  • 10.00, 11.40
  • Cinema City Promenada
  • 10.10, 11.40
  • Cinema City Sadyba
  • 11.00
  • Dom Sztuki
  • 13.45
  • Helios Blue City
  • 13.00, 15.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.40
  • Multikino Młociny
  • 10.00
  • Multikino Targówek
  • 10.00
  • Multikino Ursynów
  • 10.00
  • Multikino Wola
  • 11.25
  • Multikino Złote Tarasy
  • 09.55

Jutro będzie nasze

  • Atlantic
  • 13.15, 17.30
  • Cinema City Arkadia
  • 19.30
  • Cinema City Bemowo
  • 15.30, 18.15
  • Cinema City Białołęka
  • 18.20
  • Cinema City Janki
  • 14.45
  • Cinema City Mokotów
  • 21.30
  • Cinema City Promenada
  • 14.40, 21.20
  • Cinema City Sadyba
  • 19.30, 21.30
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 15.00
  • Kinoteka
  • 15.45, 20.30
  • Luna
  • 19.15
  • Multikino Ursynów
  • 16.45, 18.50, 21.30
  • Muranów
  • 11.00, 13.15, 15.30, 18.00, 20.30
  • Wisła
  • 17.45

Kaskader

  • Cinema City Arkadia
  • 20.10
  • Cinema City Bemowo
  • 20.45
  • Cinema City Białołęka
  • 21.30
  • Cinema City Mokotów
  • 16.30
  • Cinema City Promenada
  • 13.40, 21.50
  • Cinema City Sadyba
  • 20.00
  • Multikino Młociny
  • 20.40

Kicia Kocia na pikniku

  • Elektronik
  • 10.00

Kicia Kocia w przedszkolu

  • Cinema City Bemowo
  • 10.40, 12.00
  • Cinema City Janki
  • 10.30
  • Cinema City Promenada
  • 10.30, 11.30
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 11.30
  • Multikino Targówek
  • 10.30
  • Multikino Ursynów
  • 10.25

Kobieta z...

  • Elektronik
  • 19.30

Kolacja pożegnalna

  • Elektronik
  • 10.30

Królestwo Planety Małp

  • Cinema City Arkadia
  • 17.10, 20.20
  • Cinema City Arkadia
  • 10.50
  • Cinema City Bemowo
  • 19.20
  • Cinema City Bemowo
  • 13.20, 16.20
  • Cinema City Białołęka
  • 18.10
  • Cinema City Białołęka
  • 21.20
  • Cinema City Janki
  • 16.30, 20.40
  • Cinema City Mokotów
  • 10.50
  • Cinema City Mokotów
  • 16.20, 19.30
  • Cinema City Promenada
  • 13.10
  • Cinema City Promenada
  • 16.10, 19.50
  • Cinema City Sadyba
  • 15.10
  • Cinema City Sadyba
  • 12.05
  • Helios Blue City
  • 20.40
  • Multikino Młociny
  • 10.20
  • Multikino Targówek
  • 12.15
  • Multikino Ursynów
  • 10.45

Królestwo zwierząt

  • Atlantic
  • 15.30, 20.00
  • Cinema City Arkadia
  • 18.00, 20.50
  • Cinema City Białołęka
  • 21.20
  • Cinema City Mokotów
  • 17.10, 20.00
  • Cinema City Promenada
  • 17.15, 20.00
  • Cinema City Sadyba
  • 18.10, 21.00
  • Helios Blue City
  • 19.00
  • KinoGram
  • 14.45, 20.15
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 20.00
  • Kinoteka
  • 14.50, 20.25
  • Kultura
  • 20.00
  • Luna
  • 19.30
  • Multikino Atrium Reduta
  • 20.25
  • Multikino Młociny
  • 18.00, 20.50
  • Multikino Targówek
  • 15.25, 18.15, 21.05
  • Multikino Ursynów
  • 13.55, 17.25, 21.05
  • Multikino Wola
  • 20.00
  • Multikino Złote Tarasy
  • 19.40
  • Wisła
  • 20.10

Księżniczka Mononoke

  • Cinema City Arkadia
  • 14.00
  • Cinema City Mokotów
  • 17.40
  • Cinema City Promenada
  • 13.50
  • Multikino Młociny
  • 12.10
  • Multikino Targówek
  • 10.15
  • Multikino Ursynów
  • 21.10
  • Muranów
  • 20.35

Kung Fu Panda 4

  • Cinema City Arkadia
  • 11.20, 13.30
  • Cinema City Bemowo
  • 11.00
  • Cinema City Białołęka
  • 10.00, 12.10
  • Cinema City Janki
  • 11.50
  • Cinema City Mokotów
  • 11.20
  • Cinema City Promenada
  • 11.00
  • Cinema City Sadyba
  • 10.50
  • Multikino Młociny
  • 10.45
  • Multikino Targówek
  • 10.00, 13.10, 17.50
  • Multikino Ursynów
  • 13.55

La Chimera

  • Amondo Kino
  • 15.30
  • Elektronik
  • 19.00

Lars jest LOL

  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 14.00

Lekcje tolerancji

  • Cinema City Arkadia
  • 13.40
  • Elektronik
  • 12.00, 17.15
  • Kultura
  • 11.30

Leonardo. Odkrywca

  • Atlantic
  • 11.15

Ludzki głos

  • Amondo Kino
  • 19.45

Marona - psia opowieść

  • Amondo Kino
  • 12.00

Monster

  • Cinema City Arkadia
  • 14.20
  • Kinoteka
  • 20.10
  • Kultura
  • 13.30

Mój pies Artur

  • Cinema City Arkadia
  • 11.50
  • Cinema City Bemowo
  • 10.50, 13.10
  • Cinema City Białołęka
  • 10.10, 15.20
  • Cinema City Janki
  • 10.20
  • Cinema City Promenada
  • 11.20

Mój syn Ezra

  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 17.45

Narzeczona dla kota

  • Kino Iluzjon
  • 15.30

Obudź się

  • Amondo Kino
  • 14.00
  • Atlantic
  • 18.15
  • Elektronik
  • 13.45
  • Wisła
  • 14.00

Paterson

  • Amondo Kino
  • 13.30

Perfect Days

  • Cinema City Arkadia
  • 14.20, 21.40
  • Cinema City Sadyba
  • 13.10
  • Kinoteka
  • 15.30, 21.05
  • Luna
  • 15.15
  • Muranów
  • 13.00, 15.05, 20.30
  • Wisła
  • 20.00

Puchatek: Krew i miód 2

  • Cinema City Arkadia
  • 16.20, 21.50
  • Cinema City Bemowo
  • 21.45
  • Cinema City Białołęka
  • 21.40
  • Cinema City Janki
  • 20.00, 21.45
  • Cinema City Mokotów
  • 21.45
  • Cinema City Promenada
  • 22.10
  • Helios Blue City
  • 20.15
  • Multikino Młociny
  • 13.05
  • Multikino Targówek
  • 21.20
  • Multikino Złote Tarasy
  • 21.20

Skandal. Ewenement Molesty

  • Kino Iluzjon
  • 19.30

Strażniczka smoków

  • Cinema City Arkadia
  • 11.00, 13.20
  • Cinema City Bemowo
  • 11.00, 13.15
  • Cinema City Białołęka
  • 11.20, 13.40, 16.00
  • Cinema City Janki
  • 10.00, 12.15
  • Cinema City Mokotów
  • 10.00, 11.50
  • Cinema City Promenada
  • 10.00, 12.15, 14.30
  • Cinema City Sadyba
  • 10.40, 13.00, 15.20
  • Luna
  • 12.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 13.10
  • Multikino Targówek
  • 11.15
  • Multikino Ursynów
  • 11.30

Strefa interesów

  • Amondo Kino
  • 18.00
  • Atlantic
  • 15.45
  • Cinema City Arkadia
  • 17.10
  • Elektronik
  • 15.15
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 20.15
  • Kinoteka
  • 16.00

Tarot: Karta śmierci

  • Cinema City Arkadia
  • 15.50, 22.00
  • Cinema City Bemowo
  • 21.40
  • Cinema City Białołęka
  • 15.10, 19.50, 22.00
  • Cinema City Janki
  • 21.50
  • Cinema City Mokotów
  • 19.20, 21.30
  • Cinema City Promenada
  • 19.10, 21.20
  • Cinema City Sadyba
  • 16.30, 22.00
  • Multikino Młociny
  • 17.45, 21.30
  • Multikino Targówek
  • 21.05
  • Multikino Złote Tarasy
  • 21.35

The Watchers

  • Cinema City Arkadia
  • 15.40, 18.00, 21.20
  • Cinema City Bemowo
  • 16.45, 19.30, 21.30
  • Cinema City Białołęka
  • 17.50, 20.10
  • Cinema City Janki
  • 15.50, 18.10, 20.30, 21.40
  • Cinema City Mokotów
  • 13.20, 15.30, 22.30
  • Cinema City Promenada
  • 16.00, 18.15, 20.30, 22.10
  • Cinema City Sadyba
  • 19.20, 21.40
  • Helios Blue City
  • 13.10, 18.15, 19.45
  • Kultura
  • 16.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 20.45
  • Multikino Młociny
  • 19.30, 21.20
  • Multikino Targówek
  • 13.35, 18.00, 21.10
  • Multikino Ursynów
  • 20.40
  • Multikino Wola
  • 20.55
  • Multikino Złote Tarasy
  • 12.35, 18.00

W głowie się nie mieści 2

  • Atlantic
  • 11.45, 13.50, 16.00, 18.00
  • Cinema City Arkadia
  • 10.00, 11.15, 12.10, 13.30, 14.30, 15.45, 16.40, 18.00, 19.00, 20.15
  • Cinema City Arkadia
  • 10.30, 12.50, 17.30
  • Cinema City Bemowo
  • 10.10, 11.20, 12.20, 13.30, 14.30, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 19.50
  • Cinema City Białołęka
  • 11.00, 11.50, 12.30, 13.10, 14.00, 14.50, 15.30, 16.15, 17.00, 18.30, 19.15
  • Cinema City Janki
  • 10.10, 10.50, 12.00, 13.00, 14.10, 15.10, 16.20, 17.20, 18.30, 19.30
  • Cinema City Mokotów
  • 10.00, 10.30, 11.30, 12.10, 12.45, 13.45, 14.20, 15.00, 16.40, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30
  • Cinema City Mokotów
  • 16.00, 17.50
  • Cinema City Promenada
  • 10.20, 11.20, 12.30, 13.30, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00
  • Cinema City Sadyba
  • 10.15, 11.30, 12.30, 13.45, 14.45, 16.00, 17.00, 18.15, 19.15, 20.30
  • Helios Blue City
  • 10.45, 13.20
  • Helios Blue City
  • 10.00, 11.45, 12.20, 14.10, 15.40, 16.30, 17.30, 18.00
  • IMAX
  • 11.00, 13.10, 15.20, 17.30
  • Kino na boku
  • 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
  • KinoGram
  • 12.30, 15.00, 17.30
  • Kinoteka
  • 14.40, 17.35
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.10, 11.00, 12.25, 13.25, 14.50, 15.45, 17.10, 18.10, 19.30
  • Multikino Młociny
  • 10.00, 11.00, 11.50, 12.20, 13.40, 14.20, 15.15, 16.00, 16.40, 17.40, 18.20, 19.00, 20.00
  • Multikino Targówek
  • 10.55, 13.20, 15.40
  • Multikino Targówek
  • 10.00, 10.40, 11.25, 12.00, 13.00, 13.40, 14.20, 15.20, 16.00, 16.40, 17.40, 18.20, 19.00, 20.00
  • Multikino Ursynów
  • 10.40, 11.20, 12.00, 13.00, 13.40, 14.20, 15.20, 16.00, 16.40, 17.40, 18.20, 19.00, 20.00
  • Multikino Ursynów
  • 10.20, 12.40, 15.00
  • Multikino Wola
  • 10.00, 11.20, 12.20, 13.40, 14.35, 16.05, 17.45, 18.30, 20.05
  • Multikino Złote Tarasy
  • 10.00, 10.35, 11.15, 12.05, 12.55, 13.35, 14.25, 15.20, 16.00, 16.45, 17.45, 19.05, 20.10
  • Wisła
  • 12.00, 14.00, 16.00

Wolni. Podróż do wnętrza

  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 18.15
  • Luna
  • 13.15
  • Wisła
  • 15.40