Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

pnwtśrczptsbnd
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04
Wyświetl wg kin Wyświetl wg filmów

Repertuar filmów na poniedziałek, 17 czerwca

Anatomia upadku

  • Kinoteka
  • 17.50

Back to Black. Historia Amy Winehouse

  • Cinema City Arkadia
  • 18.10
  • Cinema City Białołęka
  • 20.30
  • Cinema City Mokotów
  • 12.00
  • Cinema City Sadyba
  • 13.50
  • Luna
  • 18.00

Bad Boys: Ride or Die

  • Cinema City Arkadia
  • 15.00, 19.40, 22.10
  • Cinema City Arkadia
  • 11.20, 13.50, 16.20, 18.50, 21.20
  • Cinema City Bemowo
  • 12.40, 15.10, 17.40, 19.00, 20.10
  • Cinema City Białołęka
  • 11.40, 14.10, 15.30, 16.40, 18.00, 19.10, 21.40
  • Cinema City Janki
  • 12.30, 15.00, 17.30, 19.15, 20.20
  • Cinema City Mokotów
  • 12.20, 14.50, 17.20, 19.00, 22.00
  • Cinema City Mokotów
  • 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00
  • Cinema City Promenada
  • 10.00, 12.45, 15.15, 16.20, 17.45, 18.50, 20.15, 21.10
  • Cinema City Sadyba
  • 12.15, 14.40, 15.30, 17.10, 18.00, 20.30, 21.20
  • Cinema City Sadyba
  • 14.40, 15.30, 17.10, 18.00, 20.30, 21.20
  • Helios Blue City
  • 11.30, 14.10, 15.30
  • Helios Blue City
  • 10.00, 11.30, 14.10, 15.30
  • IMAX
  • 19.35, 22.00
  • KinoGram
  • 18.00, 21.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 14.50, 17.30, 20.10
  • Multikino Młociny
  • 12.20, 15.00, 16.20, 17.40, 18.55, 20.15, 21.10
  • Multikino Targówek
  • 12.15, 14.55, 16.05, 17.35, 18.40, 20.20, 21.20
  • Multikino Ursynów
  • 12.10, 14.50, 17.30, 18.20, 20.10, 21.15
  • Multikino Wola
  • 14.45, 17.20, 19.55
  • Multikino Złote Tarasy
  • 12.10, 13.50, 14.50, 17.30, 18.40, 20.10, 21.20

Basia. Jestem w sam raz

  • Cinema City Arkadia
  • 10.30, 11.10, 12.30
  • Cinema City Bemowo
  • 11.30, 12.50, 15.20
  • Cinema City Białołęka
  • 10.00, 11.30, 12.50, 14.10
  • Cinema City Janki
  • 11.10, 12.30, 14.30
  • Cinema City Mokotów
  • 10.10, 10.35, 13.40
  • Cinema City Promenada
  • 10.40, 12.00, 13.20, 14.40
  • Cinema City Sadyba
  • 11.00, 14.00
  • Cinema City Sadyba
  • 14.00
  • Helios Blue City
  • 12.00, 13.20
  • Kinoteka
  • 16.45
  • Multikino Atrium Reduta
  • 11.20, 15.10
  • Multikino Młociny
  • 13.25
  • Multikino Ursynów
  • 10.30, 13.10, 14.40, 16.10
  • Multikino Wola
  • 13.15
  • Multikino Złote Tarasy
  • 10.25
  • Wisła
  • 12.20

Bękart

  • Luna
  • 20.15

Challengers

  • Atlantic
  • 20.10
  • Cinema City Arkadia
  • 21.00
  • Cinema City Bemowo
  • 15.30, 20.50
  • Cinema City Białołęka
  • 20.40
  • Cinema City Janki
  • 17.15
  • Cinema City Mokotów
  • 14.20, 19.50
  • Cinema City Promenada
  • 14.30
  • Cinema City Sadyba
  • 21.00
  • KinoGram
  • 21.15
  • Kinoteka
  • 17.55, 20.35
  • Luna
  • 20.30
  • Multikino Młociny
  • 19.50
  • Multikino Targówek
  • 21.10
  • Multikino Ursynów
  • 19.45
  • Multikino Złote Tarasy
  • 15.05, 18.45

Civil War

  • Cinema City Białołęka
  • 21.00

Cudowny chłopak. Biały ptak

  • Multikino Targówek
  • 10.00

Dancing Queen

  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 16.00

Diuna: Część druga

  • Multikino Ursynów
  • 14.30

Do granic

  • Atlantic
  • 15.45, 20.00
  • Cinema City Arkadia
  • 15.50, 17.50, 19.50, 21.50
  • Cinema City Bemowo
  • 16.00, 17.50, 19.45
  • Cinema City Białołęka
  • 17.50, 19.40
  • Cinema City Janki
  • 20.00
  • Cinema City Mokotów
  • 15.00, 16.50, 18.50, 20.40
  • Cinema City Promenada
  • 16.40, 18.30, 20.20
  • Cinema City Sadyba
  • 18.00, 20.00
  • Helios Blue City
  • 18.00
  • Kinoteka
  • 15.00, 18.15, 20.15
  • Kultura
  • 11.15
  • Luna
  • 15.30, 19.00
  • Muranów
  • 11.00, 12.30, 14.00, 16.15, 18.00, 19.30, 21.15
  • U-jazdowski
  • 20.30
  • Wisła
  • 19.00

Do usług szanownej pani

  • Atlantic
  • 13.30, 20.15
  • Cinema City Arkadia
  • 17.00, 19.20
  • Cinema City Mokotów
  • 18.00, 22.30
  • Cinema City Promenada
  • 18.20, 20.40
  • Cinema City Sadyba
  • 11.30, 18.40
  • KinoGram
  • 20.00
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 20.30
  • Kultura
  • 16.00
  • Multikino Ursynów
  • 16.15, 20.35
  • Muranów
  • 11.30, 14.00
  • Wisła
  • 17.00

Duch

  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 20.00

Dzikie historie

  • Muranów
  • 18.00

Furiosa: Saga Mad Max

  • Cinema City Arkadia
  • 18.20, 21.30
  • Cinema City Arkadia
  • 11.50
  • Cinema City Bemowo
  • 14.10, 17.15, 20.20
  • Cinema City Białołęka
  • 17.10, 21.30
  • Cinema City Janki
  • 13.50, 16.50, 19.50
  • Cinema City Mokotów
  • 11.20
  • Cinema City Mokotów
  • 14.30, 17.40, 20.50
  • Cinema City Promenada
  • 11.30
  • Cinema City Promenada
  • 13.45, 16.45, 19.45, 20.45
  • Cinema City Sadyba
  • 13.10
  • Cinema City Sadyba
  • 16.20, 19.50
  • Helios Blue City
  • 12.20
  • Helios Blue City
  • 16.50
  • KinoGram
  • 17.15, 20.45
  • Kinoteka
  • 15.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 19.15
  • Multikino Młociny
  • 14.35, 20.00
  • Multikino Targówek
  • 18.00
  • Multikino Targówek
  • 20.45
  • Multikino Ursynów
  • 10.00, 17.45, 20.55
  • Multikino Wola
  • 20.25
  • Multikino Złote Tarasy
  • 20.25

Garfield

  • Atlantic
  • 11.20
  • Cinema City Arkadia
  • 10.50, 11.20, 12.00, 13.10, 14.15, 15.30, 16.30, 17.50
  • Cinema City Arkadia
  • 10.00, 11.20, 12.00, 13.10, 14.15, 15.30, 16.30, 17.50
  • Cinema City Bemowo
  • 11.45, 12.45, 14.00, 15.00, 16.15, 17.15, 18.30
  • Cinema City Białołęka
  • 10.30, 12.50, 15.10, 17.30
  • Cinema City Janki
  • 11.10, 12.20, 13.30, 14.40, 15.45, 17.00, 18.00
  • Cinema City Mokotów
  • 10.10, 11.10, 12.20, 13.30, 14.40, 15.45, 17.00
  • Cinema City Promenada
  • 10.30, 11.45, 13.00, 14.00, 15.15, 16.15, 17.30, 18.30
  • Cinema City Sadyba
  • 11.00, 12.00, 13.20, 14.20, 15.40, 16.40, 18.00, 19.00
  • Helios Blue City
  • 12.00, 14.20, 16.40
  • KinoGram
  • 16.00
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 18.30
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.00, 11.10, 12.25, 13.35, 16.00, 18.25
  • Multikino Młociny
  • 10.00, 12.35, 13.55, 15.00, 16.20, 17.25, 18.45
  • Multikino Targówek
  • 10.00, 11.00, 13.55, 15.05, 16.25, 17.25, 18.50, 19.50
  • Multikino Ursynów
  • 10.00, 12.35, 15.00, 16.55, 17.25, 18.45
  • Multikino Ursynów
  • 12.05
  • Multikino Ursynów
  • 10.00, 12.00, 12.35, 15.00, 16.55, 17.25, 18.45
  • Multikino Wola
  • 11.10, 13.35, 15.00, 16.00, 18.25
  • Multikino Złote Tarasy
  • 10.00, 11.25, 12.25, 13.50, 14.50, 16.15, 17.15, 18.20
  • Wisła
  • 16.00, 18.00

Haikyu!! The Dumpster Battle

  • Multikino Atrium Reduta
  • 17.55
  • Multikino Młociny
  • 14.50
  • Multikino Targówek
  • 20.25
  • Multikino Wola
  • 15.10
  • Multikino Złote Tarasy
  • 16.35

Hit Man

  • Cinema City Arkadia
  • 20.20
  • Cinema City Bemowo
  • 21.00
  • Cinema City Białołęka
  • 20.00
  • Cinema City Janki
  • 14.00
  • Cinema City Mokotów
  • 19.20
  • Cinema City Promenada
  • 12.10
  • Cinema City Sadyba
  • 21.50

Istoty fantastyczne

  • Cinema City Arkadia
  • 11.00, 13.20, 15.40
  • Cinema City Białołęka
  • 13.30, 15.50
  • Cinema City Janki
  • 13.20, 15.40
  • Cinema City Mokotów
  • 11.50, 14.05
  • Cinema City Promenada
  • 11.20, 13.40, 16.00
  • Cinema City Sadyba
  • 12.40, 15.00, 17.15
  • Helios Blue City
  • 17.30
  • Multikino Atrium Reduta
  • 12.55, 15.25
  • Multikino Młociny
  • 11.20, 13.50, 15.30
  • Multikino Targówek
  • 10.00, 14.45, 17.15
  • Multikino Ursynów
  • 14.30, 16.20
  • Multikino Wola
  • 17.20

Jedno życie

  • Atlantic
  • 18.00
  • Cinema City Arkadia
  • 14.00, 18.30, 21.00
  • Cinema City Bemowo
  • 17.50, 20.30
  • Cinema City Białołęka
  • 12.40, 17.20
  • Cinema City Janki
  • 18.00, 20.30
  • Cinema City Mokotów
  • 14.10, 20.10
  • Cinema City Promenada
  • 17.10, 19.30
  • Cinema City Sadyba
  • 15.50, 18.20, 20.50
  • KinoGram
  • 18.45
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 16.15
  • Kinoteka
  • 15.25, 20.50
  • Kultura
  • 11.30
  • Multikino Atrium Reduta
  • 16.40
  • Multikino Młociny
  • 17.00
  • Multikino Targówek
  • 15.25, 20.10
  • Multikino Ursynów
  • 19.30
  • Multikino Wola
  • 17.25
  • Świt
  • 13.45
  • Wisła
  • 14.45

Jurek Maskonurek: Misja Puffinów

  • Cinema City Arkadia
  • 12.20
  • Cinema City Bemowo
  • 13.20
  • Cinema City Białołęka
  • 09.30, 11.10, 13.15
  • Cinema City Janki
  • 12.45
  • Cinema City Mokotów
  • 10.00, 11.40
  • Cinema City Promenada
  • 10.10, 11.40
  • Cinema City Sadyba
  • 11.00
  • Helios Blue City
  • 12.40
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.40
  • Multikino Targówek
  • 10.05
  • Multikino Ursynów
  • 10.00
  • Multikino Wola
  • 11.05
  • Multikino Złote Tarasy
  • 10.00

Jutro będzie nasze

  • Atlantic
  • 13.15, 17.30
  • Cinema City Arkadia
  • 19.30
  • Cinema City Bemowo
  • 15.30, 18.15
  • Cinema City Białołęka
  • 18.20
  • Cinema City Janki
  • 14.45
  • Cinema City Mokotów
  • 21.30
  • Cinema City Promenada
  • 14.40, 21.20
  • Cinema City Sadyba
  • 19.30, 21.30
  • Kino Iluzjon
  • 19.00
  • Kinoteka
  • 15.50, 18.20, 20.45
  • Kultura
  • 13.45
  • Multikino Ursynów
  • 18.50, 21.30
  • Muranów
  • 11.30, 14.00, 16.30, 19.00
  • U-jazdowski
  • 18.15
  • Wisła
  • 13.25, 19.45

Kaskader

  • Cinema City Arkadia
  • 20.10
  • Cinema City Bemowo
  • 20.45
  • Cinema City Białołęka
  • 20.20
  • Cinema City Mokotów
  • 16.30
  • Cinema City Promenada
  • 13.40, 21.50
  • Cinema City Sadyba
  • 20.20
  • Multikino Młociny
  • 20.40

Kicia Kocia w przedszkolu

  • Cinema City Bemowo
  • 11.00, 12.10
  • Cinema City Promenada
  • 10.30
  • Multikino Ursynów
  • 10.25

Kiler

  • Multikino Atrium Reduta
  • 20.00
  • Multikino Młociny
  • 20.00
  • Multikino Targówek
  • 20.00
  • Multikino Ursynów
  • 20.00
  • Multikino Wola
  • 20.00
  • Multikino Złote Tarasy
  • 20.00

Królestwo Planety Małp

  • Cinema City Arkadia
  • 17.10, 20.20
  • Cinema City Arkadia
  • 10.50, 14.00
  • Cinema City Bemowo
  • 19.20
  • Cinema City Bemowo
  • 13.20, 16.20
  • Cinema City Białołęka
  • 18.10
  • Cinema City Białołęka
  • 21.20
  • Cinema City Janki
  • 16.30, 20.40
  • Cinema City Mokotów
  • 10.50
  • Cinema City Mokotów
  • 16.20, 19.30
  • Cinema City Promenada
  • 13.10
  • Cinema City Promenada
  • 16.10, 19.50
  • Cinema City Sadyba
  • 15.15
  • Cinema City Sadyba
  • 11.00
  • Multikino Młociny
  • 10.20
  • Multikino Targówek
  • 12.20
  • Multikino Złote Tarasy
  • 10.40

Królestwo zwierząt

  • Atlantic
  • 15.30, 20.00
  • Cinema City Arkadia
  • 18.00, 20.50
  • Cinema City Białołęka
  • 21.20
  • Cinema City Mokotów
  • 17.10, 20.00
  • Cinema City Promenada
  • 17.15, 20.00
  • Cinema City Sadyba
  • 18.20, 21.10
  • Helios Blue City
  • 16.20
  • KinoGram
  • 20.45
  • Kinoteka
  • 15.00
  • Kultura
  • 18.15
  • Luna
  • 13.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 20.25
  • Multikino Młociny
  • 18.00, 20.50
  • Multikino Targówek
  • 15.30, 18.20, 21.10
  • Multikino Ursynów
  • 15.25, 18.00, 21.00
  • Multikino Wola
  • 20.00
  • Multikino Złote Tarasy
  • 20.45
  • Wisła
  • 20.00

Księżniczka Mononoke

  • Cinema City Białołęka
  • 14.20
  • Multikino Młociny
  • 11.40
  • Multikino Ursynów
  • 21.10
  • Muranów
  • 22.35

Kung Fu Panda 4

  • Cinema City Arkadia
  • 11.20, 13.30
  • Cinema City Bemowo
  • 11.00
  • Cinema City Białołęka
  • 10.00, 12.10
  • Cinema City Janki
  • 11.50
  • Cinema City Mokotów
  • 11.20
  • Cinema City Promenada
  • 11.00
  • Cinema City Sadyba
  • 11.00
  • Multikino Młociny
  • 10.45
  • Multikino Targówek
  • 13.15, 13.45, 17.55
  • Multikino Ursynów
  • 17.30

Lars jest LOL

  • Cinema City Promenada
  • 11.00

Lekcje tolerancji

  • Cinema City Arkadia
  • 13.40
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 18.00
  • Kinoteka
  • 18.30
  • Kultura
  • 15.00

Leonardo. Odkrywca

  • Atlantic
  • 11.15
  • Wisła
  • 09.00, 10.00

Monster

  • Cinema City Arkadia
  • 14.20
  • Kinoteka
  • 20.00
  • Muranów
  • 13.30

Mój pies Artur

  • Cinema City Arkadia
  • 10.00, 11.50
  • Cinema City Bemowo
  • 11.00, 13.10
  • Cinema City Białołęka
  • 10.10, 15.20
  • Cinema City Janki
  • 11.00

Obudź się

  • Atlantic
  • 13.45, 18.15
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 13.30
  • Wisła
  • 20.35

Paterson

  • Muranów
  • 21.00

Perfect Days

  • Cinema City Arkadia
  • 14.20, 21.40
  • Cinema City Sadyba
  • 13.10
  • Kinoteka
  • 15.15, 17.45, 20.20
  • Luna
  • 15.45
  • Muranów
  • 15.45, 18.00, 20.30
  • Wisła
  • 12.15

Powoli

  • Muranów
  • 16.00

Puchatek: Krew i miód 2

  • Cinema City Arkadia
  • 16.20, 21.50
  • Cinema City Bemowo
  • 21.45
  • Cinema City Białołęka
  • 21.40
  • Cinema City Janki
  • 20.00, 21.45
  • Cinema City Mokotów
  • 21.45
  • Cinema City Promenada
  • 22.10
  • Multikino Młociny
  • 13.05
  • Multikino Targówek
  • 21.25
  • Multikino Złote Tarasy
  • 21.15

Strażniczka smoków

  • Cinema City Arkadia
  • 11.00, 13.20
  • Cinema City Bemowo
  • 11.00, 13.15
  • Cinema City Białołęka
  • 11.20, 13.40, 16.00
  • Cinema City Janki
  • 12.15
  • Cinema City Mokotów
  • 10.00, 11.50
  • Cinema City Promenada
  • 10.00, 14.30
  • Cinema City Sadyba
  • 11.00, 13.20, 15.40
  • Multikino Atrium Reduta
  • 12.45

Strefa interesów

  • Atlantic
  • 15.45
  • Cinema City Arkadia
  • 17.10
  • Kinoteka
  • 16.15, 20.40
  • Luna
  • 17.00
  • Muranów
  • 11.15, 22.35

Tarot: Karta śmierci

  • Cinema City Arkadia
  • 15.50, 22.00
  • Cinema City Bemowo
  • 21.40
  • Cinema City Białołęka
  • 15.10, 19.50, 22.00
  • Cinema City Janki
  • 21.50
  • Cinema City Mokotów
  • 19.20, 21.30
  • Cinema City Promenada
  • 19.10, 21.20
  • Cinema City Sadyba
  • 16.30, 22.00
  • Multikino Młociny
  • 17.45, 21.30
  • Multikino Targówek
  • 21.10
  • Multikino Złote Tarasy
  • 21.35

The Watchers

  • Cinema City Arkadia
  • 15.40, 18.00, 21.20
  • Cinema City Bemowo
  • 16.45, 19.30, 21.30
  • Cinema City Białołęka
  • 17.50, 20.10
  • Cinema City Janki
  • 15.50, 18.10, 20.30, 21.50
  • Cinema City Mokotów
  • 13.20, 15.30, 22.30
  • Cinema City Promenada
  • 16.00, 18.15, 20.30, 22.10
  • Cinema City Sadyba
  • 19.30, 21.50
  • Helios Blue City
  • 17.20
  • Kultura
  • 13.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 20.45
  • Multikino Młociny
  • 19.30, 21.20
  • Multikino Targówek
  • 18.05
  • Multikino Ursynów
  • 20.55
  • Multikino Wola
  • 20.50
  • Multikino Złote Tarasy
  • 12.40, 18.00

W głowie się nie mieści 2

  • Atlantic
  • 09.00, 11.45, 13.50, 16.00, 18.00
  • Cinema City Arkadia
  • 10.30, 12.50, 17.30
  • Cinema City Arkadia
  • 09.30, 10.00, 11.15, 12.10, 13.30, 14.30, 15.45, 16.40, 18.00, 19.00, 20.15
  • Cinema City Bemowo
  • 11.20, 12.20, 13.30, 14.30, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 19.50
  • Cinema City Białołęka
  • 09.30, 11.00, 11.50, 12.30, 13.10, 14.00, 14.50, 15.30, 16.15, 17.00, 18.30, 19.15
  • Cinema City Janki
  • 11.00, 12.00, 13.10, 14.10, 15.20, 16.20, 17.30, 18.30, 19.40
  • Cinema City Mokotów
  • 10.00, 10.30, 11.00, 12.10, 12.45, 13.45, 14.20, 15.00, 16.40, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30
  • Cinema City Mokotów
  • 16.00, 18.00
  • Cinema City Promenada
  • 09.00, 10.00, 11.20, 12.30, 13.30, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00
  • Cinema City Sadyba
  • 11.30, 12.30, 13.45, 14.45, 16.00, 17.00, 18.15, 19.15, 20.30
  • Helios Blue City
  • 11.40, 14.00
  • Helios Blue City
  • 12.10, 13.00, 14.40, 15.15, 17.00, 17.40
  • Helios Blue City
  • 09.30, 10.00, 12.10, 13.00, 14.40, 15.15, 17.00, 17.40
  • IMAX
  • 11.00, 13.10, 15.20, 17.30
  • KinoGram
  • 17.30
  • Kinoteka
  • 15.30, 17.45
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.10, 11.00, 12.25, 13.25, 14.45, 15.45, 17.10, 18.10, 19.30
  • Multikino Młociny
  • 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 13.40, 14.20, 15.20, 16.00, 16.40, 17.40, 18.20, 19.00
  • Multikino Targówek
  • 10.00, 13.45, 14.25, 15.25, 16.05, 16.45, 17.45, 18.25, 19.05, 20.05
  • Multikino Targówek
  • 13.25, 15.45
  • Multikino Targówek
  • 10.00, 10.30, 13.45, 14.25, 15.25, 16.05, 16.45, 17.45, 18.25, 19.05, 20.05
  • Multikino Ursynów
  • 10.00, 10.30, 12.00, 14.20, 16.00, 16.40, 17.45, 18.20, 19.00, 20.05
  • Multikino Ursynów
  • 12.40, 15.00
  • Multikino Ursynów
  • 10.00, 10.30, 11.00, 12.00, 14.20, 16.00, 16.40, 17.45, 18.20, 19.00, 20.05
  • Multikino Wola
  • 10.00, 13.25, 14.45, 15.45, 17.10, 18.10, 19.30
  • Multikino Wola
  • 10.45, 13.25, 14.45, 15.45, 17.10, 18.10, 19.30
  • Multikino Złote Tarasy
  • 10.00, 10.35, 11.15, 12.00, 12.55, 13.35, 14.20, 15.20, 16.00, 16.40, 17.45, 19.00, 20.10
  • Wisła
  • 10.00, 14.00, 15.45, 17.45

Wolni. Podróż do wnętrza

  • Luna
  • 13.30
  • Wisła
  • 11.45