Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

pnwtśrczptsbnd
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04
Wyświetl wg kin Wyświetl wg filmów

Repertuar filmów na czwartek, 20 czerwca

Anatomia upadku

  • Kinoteka
  • 17.50
  • Luna
  • 13.45

Anselm

  • U-jazdowski
  • 18.00

Back to Black. Historia Amy Winehouse

  • Cinema City Białołęka
  • 21.15
  • Cinema City Mokotów
  • 12.00
  • Cinema City Sadyba
  • 13.50

Bad Boys: Ride or Die

  • Cinema City Arkadia
  • 11.20, 13.50, 16.20, 18.50, 21.20
  • Cinema City Arkadia
  • 19.40, 22.10
  • Cinema City Bemowo
  • 12.40, 15.10, 17.40, 19.00, 20.10
  • Cinema City Białołęka
  • 11.40, 14.10, 15.30, 16.40, 19.10, 21.40
  • Cinema City Janki
  • 12.30, 15.00, 17.30, 19.15, 20.20
  • Cinema City Mokotów
  • 12.20, 14.50, 17.20, 19.00, 22.00
  • Cinema City Mokotów
  • 13.30, 16.00, 18.30, 21.00
  • Cinema City Promenada
  • 10.00, 12.45, 15.15, 16.20, 17.45, 18.50, 20.15, 21.10
  • Cinema City Sadyba
  • 12.15, 14.40, 15.30, 17.10, 18.00, 20.30, 21.20
  • Helios Blue City
  • 14.50, 18.30, 19.30, 21.00
  • IMAX
  • 19.35, 22.00
  • KinoGram
  • 18.00, 21.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 14.50, 17.30, 20.10
  • Multikino Młociny
  • 12.25, 15.05, 16.20, 17.45, 18.55, 20.25, 21.10
  • Multikino Targówek
  • 14.50, 16.00, 17.30, 18.35, 20.15, 21.15
  • Multikino Ursynów
  • 12.10, 14.50, 17.30, 20.10
  • Multikino Wola
  • 14.45, 17.20, 19.55
  • Multikino Złote Tarasy
  • 12.10, 14.50, 17.30, 18.40, 20.10, 21.20

Basia. Jestem w sam raz

  • Cinema City Arkadia
  • 10.30, 11.10, 12.30
  • Cinema City Bemowo
  • 11.30, 12.50, 15.20
  • Cinema City Białołęka
  • 10.00, 11.30, 12.50, 14.10
  • Cinema City Janki
  • 11.10, 12.30, 14.30
  • Cinema City Mokotów
  • 10.00, 10.50, 13.30
  • Cinema City Promenada
  • 10.40, 12.00, 13.20, 14.40
  • Cinema City Sadyba
  • 11.00, 14.00
  • Helios Blue City
  • 09.45
  • Helios Blue City
  • 10.45
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 15.30
  • Multikino Atrium Reduta
  • 11.20, 15.10
  • Multikino Młociny
  • 12.25, 13.25
  • Multikino Targówek
  • 10.00, 14.30
  • Multikino Ursynów
  • 10.00, 13.10, 14.40, 16.10
  • Multikino Wola
  • 13.15
  • Multikino Złote Tarasy
  • 10.25

Challengers

  • Atlantic
  • 20.00
  • Cinema City Arkadia
  • 21.50
  • Cinema City Bemowo
  • 15.30, 20.50
  • Cinema City Białołęka
  • 20.40
  • Cinema City Janki
  • 17.15
  • Cinema City Mokotów
  • 14.20, 19.50
  • Cinema City Promenada
  • 14.30
  • Cinema City Sadyba
  • 21.00
  • KinoGram
  • 21.15
  • Kinoteka
  • 14.50, 17.55, 20.35
  • Multikino Młociny
  • 19.50
  • Multikino Targówek
  • 20.40
  • Multikino Ursynów
  • 21.15
  • Multikino Złote Tarasy
  • 15.05, 19.20

Civil War

  • Cinema City Białołęka
  • 21.00

Czerwone maki

  • Multikino Złote Tarasy
  • 10.00

Diuna: Część druga

  • Multikino Ursynów
  • 19.25

Do granic

  • Atlantic
  • 14.00, 18.15
  • Cinema City Arkadia
  • 15.50, 17.50, 19.50, 21.50
  • Cinema City Bemowo
  • 16.00, 17.50, 19.45
  • Cinema City Białołęka
  • 17.50, 19.40
  • Cinema City Janki
  • 20.00
  • Cinema City Mokotów
  • 14.50, 16.40, 19.20, 21.40
  • Cinema City Promenada
  • 16.40, 18.30, 20.20
  • Cinema City Sadyba
  • 18.00, 20.00
  • Kinoteka
  • 17.30, 19.15
  • Kultura
  • 18.45
  • Luna
  • 13.00
  • Luna
  • 19.00
  • Muranów
  • 11.30, 15.30, 17.15, 19.00, 20.30, 22.15
  • U-jazdowski
  • 20.00
  • Wisła
  • 19.10

Do usług szanownej pani

  • Atlantic
  • 17.30
  • Cinema City Arkadia
  • 17.00
  • Cinema City Mokotów
  • 17.10, 22.00
  • Cinema City Promenada
  • 18.30, 21.40
  • Cinema City Sadyba
  • 11.30, 18.40
  • KinoGram
  • 20.00
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 18.30
  • Kultura
  • 14.00
  • Luna
  • 18.30
  • Multikino Ursynów
  • 15.00, 20.40
  • Muranów
  • 11.00, 13.15
  • Wisła
  • 14.50

Dzieci Amelii

  • Cinema City Mokotów
  • 20.30

Film dla kosmitów

  • Multikino Targówek
  • 10.00

Furiosa: Saga Mad Max

  • Cinema City Arkadia
  • 10.30
  • Cinema City Arkadia
  • 13.40, 16.50, 20.00
  • Cinema City Bemowo
  • 14.10, 17.15, 20.20
  • Cinema City Białołęka
  • 17.10, 21.30
  • Cinema City Janki
  • 13.50, 16.50, 19.50
  • Cinema City Mokotów
  • 11.20
  • Cinema City Mokotów
  • 14.30, 17.40, 20.50
  • Cinema City Promenada
  • 11.30
  • Cinema City Promenada
  • 13.45, 16.45, 19.45, 20.45
  • Cinema City Sadyba
  • 13.10
  • Cinema City Sadyba
  • 16.20, 19.50
  • Helios Blue City
  • 15.10, 19.00
  • Helios Blue City
  • 12.10
  • KinoGram
  • 17.15
  • Kinoteka
  • 15.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 19.15
  • Multikino Młociny
  • 14.35, 20.50
  • Multikino Targówek
  • 17.55
  • Multikino Ursynów
  • 17.45, 20.55
  • Multikino Wola
  • 20.25
  • Multikino Złote Tarasy
  • 20.25

Garfield

  • Atlantic
  • 12.45
  • Cinema City Arkadia
  • 10.50, 11.20, 12.00, 13.10, 14.15, 15.30, 16.30, 17.50
  • Cinema City Arkadia
  • 10.00
  • Cinema City Arkadia
  • 10.00, 10.50, 11.20, 12.00, 13.10, 14.15, 15.30, 16.30, 17.50
  • Cinema City Bemowo
  • 11.45, 12.45, 14.00, 15.00, 16.15, 17.15, 18.30
  • Cinema City Białołęka
  • 10.30, 12.50, 15.10, 17.30
  • Cinema City Janki
  • 11.10, 12.20, 13.30, 14.40, 15.45, 17.00, 18.00
  • Cinema City Mokotów
  • 10.10, 11.10, 12.20, 13.30, 14.40, 15.45, 17.00
  • Cinema City Promenada
  • 10.00, 11.45, 13.00, 14.00, 15.15, 16.15, 17.30
  • Cinema City Sadyba
  • 11.00, 12.00, 13.20, 14.20, 15.40, 16.40, 19.00
  • Helios Blue City
  • 11.40, 12.50, 14.20, 16.40
  • KinoGram
  • 16.00
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 14.15
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.00, 11.10, 12.25, 13.35, 16.00, 18.25
  • Multikino Młociny
  • 10.00, 12.35, 13.55, 15.00, 16.20, 17.25, 18.45
  • Multikino Targówek
  • 11.30, 13.55, 15.00, 16.20, 17.25
  • Multikino Ursynów
  • 12.05
  • Multikino Ursynów
  • 10.00, 12.35, 15.00, 16.00, 17.25
  • Multikino Wola
  • 13.35, 15.00, 16.00, 18.25
  • Multikino Złote Tarasy
  • 10.00, 11.25, 12.25, 13.50, 14.50, 16.15, 17.15, 18.20
  • Wisła
  • 09.00, 14.00, 16.00

Haikyu!! The Dumpster Battle

  • Multikino Atrium Reduta
  • 17.55
  • Multikino Młociny
  • 14.50
  • Multikino Targówek
  • 20.30
  • Multikino Wola
  • 15.15

Hit Man

  • Cinema City Arkadia
  • 20.20
  • Cinema City Bemowo
  • 21.00
  • Cinema City Białołęka
  • 20.00
  • Cinema City Janki
  • 14.00
  • Cinema City Mokotów
  • 19.20
  • Cinema City Promenada
  • 12.10
  • Cinema City Sadyba
  • 21.50

Istoty fantastyczne

  • Cinema City Arkadia
  • 11.00, 13.20, 15.40
  • Cinema City Bemowo
  • 11.20, 13.40
  • Cinema City Białołęka
  • 11.10, 13.30, 15.50
  • Cinema City Janki
  • 13.20, 15.40
  • Cinema City Mokotów
  • 11.50, 13.45
  • Cinema City Promenada
  • 11.20, 13.40, 16.00
  • Cinema City Sadyba
  • 12.40, 15.00, 17.15
  • Helios Blue City
  • 11.50, 16.20
  • Helios Blue City
  • 09.30
  • Multikino Atrium Reduta
  • 12.55, 15.25
  • Multikino Młociny
  • 13.50, 15.30
  • Multikino Targówek
  • 10.00, 14.40, 17.10
  • Multikino Ursynów
  • 14.30, 17.00
  • Multikino Wola
  • 17.20
  • Multikino Wola
  • 12.45, 17.20

Jedno życie

  • Atlantic
  • 15.00
  • Cinema City Arkadia
  • 14.00, 19.20, 22.00
  • Cinema City Bemowo
  • 17.50, 20.30
  • Cinema City Białołęka
  • 12.40, 17.20
  • Cinema City Janki
  • 18.00, 20.30
  • Cinema City Mokotów
  • 14.40, 19.30
  • Cinema City Promenada
  • 17.10, 19.30
  • Cinema City Sadyba
  • 15.50, 18.20, 20.50
  • Elektronik
  • 20.00
  • KinoGram
  • 18.45
  • Kinoteka
  • 15.15, 20.50
  • Kultura
  • 15.30
  • Luna
  • 16.30
  • Multikino Atrium Reduta
  • 16.40
  • Multikino Młociny
  • 17.00
  • Multikino Targówek
  • 15.20, 20.05
  • Multikino Ursynów
  • 18.05
  • Multikino Wola
  • 17.25
  • Wisła
  • 12.40

Jurek Maskonurek: Misja Puffinów

  • Cinema City Arkadia
  • 12.20
  • Cinema City Bemowo
  • 13.20
  • Cinema City Białołęka
  • 11.10, 13.15
  • Cinema City Janki
  • 12.45
  • Cinema City Mokotów
  • 10.00, 11.30
  • Cinema City Promenada
  • 10.10, 11.40
  • Cinema City Sadyba
  • 11.00
  • Helios Blue City
  • 13.30, 14.10
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.40
  • Multikino Targówek
  • 10.00
  • Multikino Ursynów
  • 10.00
  • Multikino Wola
  • 11.05
  • Multikino Złote Tarasy
  • 10.00

Jutro będzie nasze

  • Atlantic
  • 11.30, 15.45
  • Cinema City Arkadia
  • 19.30
  • Cinema City Bemowo
  • 15.30, 18.15
  • Cinema City Białołęka
  • 18.20
  • Cinema City Janki
  • 14.45
  • Cinema City Mokotów
  • 21.30
  • Cinema City Promenada
  • 14.40, 21.20
  • Cinema City Sadyba
  • 19.30, 21.30
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 20.30
  • Kinoteka
  • 15.45, 18.30
  • Kultura
  • 13.15
  • Luna
  • 20.45
  • Multikino Ursynów
  • 18.35
  • Muranów
  • 11.00, 13.30, 15.30, 17.45, 20.30, 22.35
  • Wisła
  • 20.45

Kaskader

  • Cinema City Arkadia
  • 20.10
  • Cinema City Bemowo
  • 20.45
  • Cinema City Białołęka
  • 20.20
  • Cinema City Mokotów
  • 16.30
  • Cinema City Promenada
  • 13.40, 21.50
  • Cinema City Sadyba
  • 21.10
  • Multikino Młociny
  • 20.45

Kicia Kocia w przedszkolu

  • Atlantic
  • 10.30
  • Cinema City Bemowo
  • 11.00, 12.10
  • Cinema City Promenada
  • 10.30
  • Multikino Ursynów
  • 10.00

Kos

  • Amondo Kino
  • 20.00

Królestwo Planety Małp

  • Cinema City Arkadia
  • 17.10, 20.20
  • Cinema City Arkadia
  • 10.50, 14.00
  • Cinema City Bemowo
  • 19.20
  • Cinema City Bemowo
  • 13.20, 16.20
  • Cinema City Białołęka
  • 18.10
  • Cinema City Janki
  • 16.30, 20.40
  • Cinema City Mokotów
  • 10.30
  • Cinema City Mokotów
  • 16.00
  • Cinema City Promenada
  • 13.10
  • Cinema City Promenada
  • 16.10, 19.50
  • Cinema City Sadyba
  • 15.15
  • Cinema City Sadyba
  • 11.00
  • Helios Blue City
  • 20.40
  • Multikino Targówek
  • 12.15
  • Multikino Ursynów
  • 10.00

Królestwo zwierząt

  • Atlantic
  • 20.00
  • Cinema City Arkadia
  • 18.00, 20.50
  • Cinema City Białołęka
  • 21.20
  • Cinema City Mokotów
  • 17.10, 20.00
  • Cinema City Promenada
  • 17.15, 20.00
  • Cinema City Sadyba
  • 18.20, 21.10
  • Helios Blue City
  • 18.45
  • KinoGram
  • 20.45
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 16.00
  • Kinoteka
  • 15.00, 17.40, 20.15
  • Kultura
  • 16.15
  • Multikino Atrium Reduta
  • 20.25
  • Multikino Młociny
  • 10.55, 18.00
  • Multikino Targówek
  • 15.25, 18.15, 21.05
  • Multikino Ursynów
  • 15.10, 17.00, 19.30
  • Multikino Wola
  • 20.00
  • Multikino Złote Tarasy
  • 20.40
  • Wisła
  • 20.10

Księżniczka Mononoke

  • Cinema City Białołęka
  • 14.20
  • Multikino Młociny
  • 11.40
  • Multikino Ursynów
  • 14.05
  • Muranów
  • 20.00

Kung Fu Panda 4

  • Cinema City Arkadia
  • 11.20, 13.30
  • Cinema City Bemowo
  • 11.00
  • Cinema City Białołęka
  • 10.00, 12.10
  • Cinema City Janki
  • 11.50
  • Cinema City Mokotów
  • 11.20
  • Cinema City Promenada
  • 11.00
  • Cinema City Sadyba
  • 11.00
  • Multikino Targówek
  • 13.10, 15.55, 17.50
  • Multikino Targówek
  • 12.30, 13.10, 15.55, 17.50
  • Multikino Ursynów
  • 17.05

La Chimera

  • Elektronik
  • 17.45

Lars jest LOL

  • Cinema City Promenada
  • 09.00
  • Helios Blue City
  • 09.15

Lato, kiedy go zabrakło

  • Helios Blue City
  • 10.00

Lekcje tolerancji

  • Cinema City Arkadia
  • 13.40
  • Kinoteka
  • 18.30
  • Kultura
  • 11.15

Lśnienie

  • Kino Iluzjon
  • 19.00

Młodość

  • Kinoteka
  • 21.30

Monster

  • Cinema City Arkadia
  • 14.20
  • Kinoteka
  • 20.20
  • Kultura
  • 11.30

Mój pies Artur

  • Cinema City Arkadia
  • 11.50
  • Cinema City Bemowo
  • 11.00, 13.10
  • Cinema City Białołęka
  • 10.10, 15.20
  • Cinema City Janki
  • 11.00
  • Cinema City Promenada
  • 11.20

Mój syn Ezra

  • Wisła
  • 09.00

Obudź się

  • Atlantic
  • 15.00
  • Elektronik
  • 20.15
  • Wisła
  • 17.00

Osiem gór

  • Dom Sztuki
  • 19.00

Perfect Days

  • Cinema City Arkadia
  • 14.20, 21.50
  • Cinema City Sadyba
  • 13.10
  • Kinoteka
  • 15.30, 18.15, 20.45
  • Luna
  • 16.45
  • Muranów
  • 13.15, 15.30, 18.00

Poprzednie życie

  • Muranów
  • 16.00

Puchatek: Krew i miód 2

  • Cinema City Arkadia
  • 16.30, 21.50
  • Cinema City Bemowo
  • 21.45
  • Cinema City Białołęka
  • 21.40
  • Cinema City Janki
  • 20.00, 21.45
  • Cinema City Mokotów
  • 21.45
  • Cinema City Promenada
  • 22.10
  • Multikino Młociny
  • 13.05
  • Multikino Targówek
  • 21.20

Ruchomy zamek Hauru

  • Multikino Atrium Reduta
  • 20.00
  • Multikino Młociny
  • 20.00
  • Multikino Targówek
  • 20.00
  • Multikino Ursynów
  • 20.00
  • Multikino Wola
  • 20.00
  • Multikino Złote Tarasy
  • 20.00

Siostrzeństwo świętej sauny

  • Amondo Kino
  • 18.00

Smak Wolności

  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 20.00

Spirited Away: W krainie Bogów

  • Muranów
  • 13.00

Strażniczka smoków

  • Cinema City Arkadia
  • 11.00, 13.20
  • Cinema City Bemowo
  • 11.00, 13.15
  • Cinema City Białołęka
  • 11.20, 13.40, 16.00
  • Cinema City Janki
  • 12.15
  • Cinema City Mokotów
  • 10.00, 12.05, 14.20
  • Cinema City Promenada
  • 10.00, 12.15, 14.30
  • Cinema City Sadyba
  • 11.00, 13.20, 15.40
  • Multikino Atrium Reduta
  • 12.45
  • Multikino Targówek
  • 12.05

Strefa interesów

  • Atlantic
  • 12.30
  • Cinema City Arkadia
  • 17.10
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 18.00
  • Kinoteka
  • 16.15, 20.40
  • Muranów
  • 22.35
  • Wisła
  • 11.45

Tarot: Karta śmierci

  • Cinema City Arkadia
  • 15.50, 22.00
  • Cinema City Bemowo
  • 21.40
  • Cinema City Białołęka
  • 15.10, 19.50, 22.00
  • Cinema City Janki
  • 21.50
  • Cinema City Mokotów
  • 21.30
  • Cinema City Promenada
  • 19.10, 21.20
  • Cinema City Sadyba
  • 16.30, 22.00
  • Multikino Młociny
  • 17.45, 21.30
  • Multikino Targówek
  • 21.05
  • Multikino Złote Tarasy
  • 21.25

The Watchers

  • Cinema City Arkadia
  • 15.40, 18.00, 21.20
  • Cinema City Bemowo
  • 16.45, 19.30, 21.30
  • Cinema City Białołęka
  • 17.50, 20.10
  • Cinema City Janki
  • 15.50, 18.10, 20.30, 21.50
  • Cinema City Mokotów
  • 13.20, 15.30, 22.30
  • Cinema City Promenada
  • 16.00, 18.15, 20.30, 22.10
  • Cinema City Sadyba
  • 19.30, 21.50
  • Helios Blue City
  • 15.20, 17.30, 18.15, 21.00
  • Kultura
  • 20.30
  • Multikino Atrium Reduta
  • 20.45
  • Multikino Młociny
  • 19.30, 21.20
  • Multikino Targówek
  • 13.35, 18.10
  • Multikino Ursynów
  • 21.15
  • Multikino Wola
  • 20.50
  • Multikino Złote Tarasy
  • 12.40, 18.00

Tylko kochankowie przeżyją

  • Muranów
  • 22.30

Ucieczka ze zwierzowersum

  • Multikino Targówek
  • 10.00

Vermeer. Blisko mistrza

  • Muranów
  • 12.00

W głowie się nie mieści 2

  • Atlantic
  • 11.00, 13.15, 15.30, 17.45
  • Cinema City Arkadia
  • 12.50, 15.00, 17.30
  • Cinema City Arkadia
  • 09.30, 10.00, 11.15, 12.10, 13.30, 14.30, 15.45, 16.40, 18.00, 19.00, 20.15
  • Cinema City Bemowo
  • 11.20, 12.20, 13.30, 14.30, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 19.50
  • Cinema City Białołęka
  • 09.45, 11.00, 11.50, 12.30, 13.10, 14.00, 14.50, 15.30, 16.15, 17.00, 18.30, 19.15
  • Cinema City Janki
  • 11.00, 12.00, 13.10, 14.10, 15.20, 16.20, 17.30, 18.30, 19.40
  • Cinema City Mokotów
  • 10.00, 10.30, 11.30, 12.10, 12.45, 13.45, 14.20, 15.00, 16.40, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30
  • Cinema City Mokotów
  • 16.00, 18.00
  • Cinema City Promenada
  • 09.00, 11.10, 12.30, 13.30, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00, 20.00
  • Cinema City Sadyba
  • 10.00, 11.30, 13.45, 14.45, 16.00, 17.00, 18.15, 19.15, 20.30
  • Helios Blue City
  • 12.20
  • Helios Blue City
  • 11.30, 12.30, 13.50, 15.40, 16.10, 17.15, 18.00
  • Helios Blue City
  • 09.30, 11.00
  • IMAX
  • 11.00, 13.10, 15.20, 17.30
  • KinoGram
  • 17.30
  • Kinoteka
  • 15.30, 17.45
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.10, 11.00, 12.25, 13.25, 14.45, 15.45, 17.10, 18.10, 19.30
  • Multikino Młociny
  • 09.30, 10.00, 11.30, 12.00, 13.00, 13.50, 14.20, 15.20, 16.05, 16.40, 17.40, 18.25, 19.00
  • Multikino Targówek
  • 10.55, 13.20, 15.40
  • Multikino Targówek
  • 10.00, 11.25, 13.40, 14.20, 15.20, 16.00, 16.40, 17.40, 18.20, 19.00, 20.10
  • Multikino Targówek
  • 13.40, 14.20, 15.20, 16.00, 16.40, 17.40, 18.20, 19.00, 20.10
  • Multikino Ursynów
  • 10.00, 12.00, 14.20, 15.20, 16.40, 17.40, 19.00, 20.00
  • Multikino Ursynów
  • 12.25, 14.45
  • Multikino Wola
  • 13.25, 14.45, 15.45, 17.10, 18.10, 19.30
  • Multikino Złote Tarasy
  • 10.00, 11.15, 12.00, 12.55, 13.35, 14.20, 15.20, 16.00, 16.40, 17.40, 19.00
  • Wisła
  • 13.20, 15.15, 17.15

Wolni. Podróż do wnętrza

  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 13.00
  • Luna
  • 14.45
  • Wisła
  • 11.15, 18.00

Zielona granica

  • Helios Blue City
  • 18.00