Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

pnwtśrczptsbnd
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04
Wyświetl wg kin Wyświetl wg filmów

Repertuar filmów na środa, 10 lipca

Anatomia upadku

  • Kinoteka
  • 20.05

Arka Noego. Ahoj przygodo!

  • Cinema City Arkadia
  • 11.30, 13.45
  • Cinema City Bemowo
  • 10.30, 12.40
  • Cinema City Białołęka
  • 10.40, 12.50
  • Cinema City Janki
  • 10.10, 12.20
  • Cinema City Mokotów
  • 11.00, 12.00
  • Cinema City Promenada
  • 10.10, 12.20, 14.30
  • Cinema City Sadyba
  • 10.30, 12.50
  • Helios Blue City
  • 11.30, 13.15
  • Multikino Targówek
  • 11.30
  • Multikino Wola
  • 11.00

Bad Boys: Ride or Die

  • Cinema City Arkadia
  • 10.50, 13.20, 15.50, 21.40
  • Cinema City Bemowo
  • 20.30
  • Cinema City Białołęka
  • 15.40, 18.10
  • Cinema City Janki
  • 17.00, 20.30
  • Cinema City Mokotów
  • 16.50, 19.20, 21.50
  • Cinema City Promenada
  • 14.50, 17.20, 20.20
  • Cinema City Sadyba
  • 10.00, 18.20
  • Helios Blue City
  • 20.00
  • KinoGram
  • 21.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 20.55
  • Multikino Młociny
  • 13.45, 20.10
  • Multikino Targówek
  • 13.50, 19.55, 21.20
  • Multikino Ursynów
  • 21.05
  • Multikino Wola
  • 20.55
  • Multikino Złote Tarasy
  • 10.55, 13.30

Basia. Jestem w sam raz

  • Cinema City Arkadia
  • 10.15
  • Cinema City Bemowo
  • 10.20, 10.40, 12.50
  • Cinema City Janki
  • 10.20, 13.50
  • Cinema City Promenada
  • 10.30, 11.50
  • Cinema City Sadyba
  • 10.20
  • Multikino Targówek
  • 10.10, 12.15

Biedne istoty

  • Kinoteka
  • 20.20

Bracia ze stali

  • Kino Iluzjon
  • 18.00

Challengers

  • Atlantic
  • 19.50
  • Cinema City Arkadia
  • 20.20
  • Cinema City Białołęka
  • 19.00
  • Cinema City Mokotów
  • 16.00, 21.40
  • Cinema City Promenada
  • 16.00
  • Cinema City Sadyba
  • 20.50
  • Elektronik
  • 17.45
  • KinoGram
  • 18.15
  • Kinoteka
  • 17.50, 20.30
  • Multikino Młociny
  • 10.35
  • Multikino Złote Tarasy
  • 10.20, 13.10

Ciche miejsce: Dzień pierwszy

  • Cinema City Arkadia
  • 19.10, 21.30
  • Cinema City Arkadia
  • 13.20, 15.40, 18.00, 20.30, 22.10
  • Cinema City Bemowo
  • 15.45, 18.00, 20.15, 21.00
  • Cinema City Białołęka
  • 13.30, 15.45, 18.00, 20.15
  • Cinema City Janki
  • 15.45, 18.00, 20.50
  • Cinema City Mokotów
  • 21.30
  • Cinema City Mokotów
  • 13.20, 15.40, 18.00, 20.15, 22.30
  • Cinema City Promenada
  • 15.00, 17.15, 19.30, 20.50, 21.45
  • Cinema City Sadyba
  • 13.50, 15.00, 16.10, 17.20, 20.40
  • Helios Blue City
  • 16.00, 18.20, 20.30
  • IMAX
  • 19.10, 21.30
  • Multikino Atrium Reduta
  • 17.35, 20.10
  • Multikino Młociny
  • 13.30, 15.55, 18.20, 20.45
  • Multikino Targówek
  • 15.55, 18.20, 20.45
  • Multikino Ursynów
  • 15.55, 18.20, 20.45
  • Multikino Wola
  • 17.30, 20.05
  • Multikino Złote Tarasy
  • 14.00, 16.25, 18.50, 21.15

Do granic

  • Cinema City Bemowo
  • 14.50, 20.40
  • Cinema City Białołęka
  • 17.10, 22.00
  • Cinema City Janki
  • 15.10
  • Cinema City Mokotów
  • 19.00, 21.00
  • Cinema City Promenada
  • 19.00
  • Cinema City Sadyba
  • 17.20, 19.15
  • Kinoteka
  • 18.30
  • Kultura
  • 14.15
  • Muranów
  • 11.30, 13.30, 15.00, 16.30, 20.15, 22.15
  • Wisła
  • 14.25

Do usług szanownej pani

  • Atlantic
  • 15.00, 19.30
  • Cinema City Promenada
  • 13.45
  • Cinema City Sadyba
  • 20.30
  • Kultura
  • 17.30
  • Muranów
  • 13.15, 16.00
  • Wisła
  • 16.00

Egzorcyzm

  • Cinema City Arkadia
  • 20.40
  • Cinema City Bemowo
  • 21.15
  • Cinema City Białołęka
  • 19.50, 22.00
  • Cinema City Mokotów
  • 21.45
  • Cinema City Promenada
  • 20.40, 22.00
  • Cinema City Sadyba
  • 19.50, 22.00
  • Multikino Młociny
  • 11.30
  • Multikino Targówek
  • 13.40, 21.45
  • Multikino Złote Tarasy
  • 13.45

Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa

  • Kino Alternatywy
  • 10.00

Emma i czarny jaguar

  • Atlantic
  • 11.00

Furiosa: Saga Mad Max

  • Cinema City Arkadia
  • 17.10, 20.10
  • Cinema City Białołęka
  • 12.40, 21.45
  • Cinema City Mokotów
  • 18.10
  • Cinema City Promenada
  • 15.10
  • Cinema City Sadyba
  • 21.10
  • Helios Blue City
  • 19.45
  • Kinoteka
  • 15.15
  • Multikino Młociny
  • 10.35, 20.35

Garfield

  • Cinema City Arkadia
  • 10.05, 11.00, 12.30, 14.40
  • Cinema City Bemowo
  • 10.30, 12.45
  • Cinema City Białołęka
  • 10.15, 12.30, 14.50
  • Cinema City Janki
  • 10.30, 12.45, 15.00
  • Cinema City Mokotów
  • 12.00
  • Cinema City Promenada
  • 10.30, 12.45
  • Cinema City Sadyba
  • 11.40, 13.50, 16.00
  • Helios Blue City
  • 10.30
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.50
  • Multikino Młociny
  • 10.00, 12.55, 15.20
  • Multikino Targówek
  • 10.15, 12.40, 15.05, 17.30
  • Multikino Ursynów
  • 11.35, 14.00
  • Multikino Wola
  • 13.20
  • Multikino Złote Tarasy
  • 11.20

Gru i Minionki: Pod przykrywką

  • Atlantic
  • 11.30, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00
  • Atlantic
  • 17.30
  • Cinema City Arkadia
  • 10.00, 11.00, 11.30, 12.15, 13.15, 13.45, 14.30, 15.30, 16.00, 16.45, 17.45, 18.15, 19.00, 20.00
  • Cinema City Arkadia
  • 14.00, 16.15, 18.30, 20.45
  • Cinema City Arkadia
  • 10.15, 12.30, 14.45, 17.00
  • Cinema City Bemowo
  • 10.00, 11.00, 11.40, 12.10, 13.10, 13.50, 14.15, 15.15, 16.00, 16.30, 17.30, 18.10, 18.45, 19.45, 20.20
  • Cinema City Białołęka
  • 10.30, 11.10, 11.40, 12.40, 13.20, 13.50, 14.50, 15.30, 16.00, 17.00, 17.40, 18.10, 19.10, 20.20
  • Cinema City Janki
  • 09.00, 09.30, 10.30, 11.30, 12.10, 12.40, 13.40, 14.20, 14.50, 15.50, 16.30, 17.00, 18.00, 18.40, 19.10, 20.10
  • Cinema City Mokotów
  • 17.00
  • Cinema City Mokotów
  • 10.20, 12.30, 14.45, 19.10
  • Cinema City Mokotów
  • 10.10, 10.50, 11.20, 12.20, 13.00, 13.30, 14.30, 15.10, 15.40, 16.40, 17.20, 17.50, 18.50, 19.30, 20.00
  • Cinema City Mokotów
  • 14.10, 16.20, 18.30
  • Cinema City Promenada
  • 10.00, 10.40, 11.10, 12.10, 12.50, 13.20, 14.20, 15.00, 15.30, 16.30, 17.10, 17.40, 18.40, 19.20, 19.50, 20.50
  • Cinema City Sadyba
  • 10.00, 11.00, 11.30, 12.10, 13.10, 13.40, 14.20, 15.20, 15.50, 16.30, 17.30, 18.00, 18.30, 19.40, 20.10
  • Cinema City Sadyba
  • 18.40, 20.50
  • Helios Blue City
  • 11.00, 13.00, 15.15, 17.45
  • Helios Blue City
  • 10.45, 14.00, 14.45, 15.30, 17.00, 18.10
  • Helios Blue City
  • 11.30
  • IMAX
  • 10.30, 12.40, 14.50, 17.00
  • Kino Głębocka 66
  • 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
  • Kino na boku
  • 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
  • KinoGram
  • 16.00, 18.30
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.10, 11.10, 12.30, 13.30, 14.20, 15.00, 15.50, 17.20, 18.10, 19.40, 20.30
  • Multikino Młociny
  • 17.45
  • Multikino Młociny
  • 10.00, 11.10, 11.45, 12.15, 13.30, 14.05, 14.35, 15.50, 16.25, 17.00, 18.10, 18.45, 19.15, 20.30
  • Multikino Targówek
  • 17.50
  • Multikino Targówek
  • 10.50, 13.10, 15.30
  • Multikino Targówek
  • 10.00, 11.10, 11.45, 12.30, 13.30, 14.05, 14.50, 15.50, 16.25, 17.10, 18.10, 18.45, 19.30, 20.30, 21.05
  • Multikino Ursynów
  • 13.55
  • Multikino Ursynów
  • 10.00, 11.10, 11.45, 12.30, 13.30, 14.05, 14.50, 15.50, 16.25, 17.10, 18.10, 18.45, 19.30, 20.30
  • Multikino Ursynów
  • 11.15, 13.35
  • Multikino Wola
  • 10.10, 11.10, 12.30, 13.30, 14.20, 14.50, 15.50, 17.10, 18.10, 19.30, 20.30
  • Multikino Złote Tarasy
  • 16.00
  • Multikino Złote Tarasy
  • 09.25, 10.00, 10.50, 11.40, 12.20, 13.15, 14.40, 15.40, 17.00, 18.05, 19.20, 20.30
  • Wisła
  • 10.30, 12.30, 13.15, 14.00, 16.00, 18.10

Horyzont. Rozdział 1

  • Atlantic
  • 18.30
  • Cinema City Arkadia
  • 16.00, 19.40
  • Cinema City Bemowo
  • 14.00, 17.40
  • Cinema City Białołęka
  • 14.40, 18.20
  • Cinema City Janki
  • 17.15, 19.30
  • Cinema City Mokotów
  • 12.20, 20.30
  • Cinema City Promenada
  • 13.20, 17.00, 19.50, 21.10
  • Cinema City Sadyba
  • 16.50
  • Helios Blue City
  • 12.50, 19.30
  • Kino Głębocka 66
  • 19.00
  • Kino na boku
  • 19.00
  • KinoGram
  • 16.15, 20.00
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 14.00
  • Kinoteka
  • 15.00, 19.30
  • Kultura
  • 12.00, 19.45
  • Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury - Kino Praha
  • 19.45
  • Multikino Atrium Reduta
  • 13.50, 20.00
  • Multikino Młociny
  • 12.25, 16.10, 19.55
  • Multikino Targówek
  • 16.05, 19.50
  • Multikino Ursynów
  • 12.20, 16.05, 19.50
  • Multikino Wola
  • 13.45, 19.55
  • Multikino Złote Tarasy
  • 16.05, 19.50
  • Wisła
  • 19.15

Humanitarna wampirzyca poszukuje osób chcących popełnić samobójstwo

  • Elektronik
  • 18.00
  • Kino Iluzjon
  • 20.00
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 20.15
  • Kinoteka
  • 20.20
  • Kultura
  • 18.00
  • Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury - Kino Praha
  • 16.00
  • U-jazdowski
  • 18.15

Istoty fantastyczne

  • Cinema City Arkadia
  • 10.40, 14.50
  • Cinema City Bemowo
  • 10.50
  • Cinema City Promenada
  • 11.00
  • Multikino Targówek
  • 11.00

Jedno życie

  • Atlantic
  • 16.00
  • Cinema City Arkadia
  • 19.15, 21.40
  • Cinema City Bemowo
  • 16.45
  • Cinema City Janki
  • 20.10
  • Cinema City Promenada
  • 18.15
  • Elektronik
  • 20.00
  • KinoGram
  • 21.15
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 20.00
  • Kinoteka
  • 17.45
  • Kultura
  • 11.45
  • Multikino Młociny
  • 10.25
  • Multikino Targówek
  • 13.30, 20.10
  • Multikino Ursynów
  • 11.20

Jutro będzie nasze

  • Atlantic
  • 20.00
  • Cinema City Bemowo
  • 13.10
  • Cinema City Promenada
  • 20.40
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 11.30
  • Kinoteka
  • 15.30, 20.35
  • Muranów
  • 11.00, 13.30, 15.45, 18.15, 20.00, 21.45
  • Wisła
  • 18.00

Kaskader

  • Cinema City Arkadia
  • 21.10
  • Cinema City Białołęka
  • 21.30
  • Cinema City Sadyba
  • 21.00

Kawa i papierosy

  • Muranów
  • 22.45

Kicia Kocia w przedszkolu

  • Cinema City Bemowo
  • 10.15
  • Cinema City Janki
  • 10.40

Królestwo zwierząt

  • Cinema City Promenada
  • 12.10

Kung Fu Panda 4

  • Cinema City Janki
  • 11.40

MaXXXine

  • Cinema City Arkadia
  • 14.20, 16.40, 19.00, 21.20
  • Cinema City Bemowo
  • 15.00, 17.15, 19.30, 21.10, 21.50
  • Cinema City Białołęka
  • 14.10, 16.40, 19.00, 21.20
  • Cinema City Janki
  • 15.20, 17.40, 20.00, 21.20
  • Cinema City Mokotów
  • 12.10, 14.30, 16.50, 19.10, 21.30
  • Cinema City Promenada
  • 13.10, 15.30, 17.50, 20.10, 21.30
  • Cinema City Sadyba
  • 12.30, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50
  • Helios Blue City
  • 16.30, 19.15, 20.40
  • Multikino Atrium Reduta
  • 16.00, 18.25, 20.50
  • Multikino Młociny
  • 13.45, 16.10, 18.35, 21.00, 21.30
  • Multikino Targówek
  • 13.45, 16.10, 18.35, 21.00
  • Multikino Ursynów
  • 16.10, 18.35, 21.00
  • Multikino Wola
  • 16.00, 18.25, 20.50
  • Multikino Złote Tarasy
  • 16.05, 18.30, 21.00, 21.35

Mój pies Artur

  • Cinema City Bemowo
  • 11.30

Mój syn Ezra

  • Cinema City Arkadia
  • 17.00
  • Cinema City Bemowo
  • 19.10
  • Cinema City Janki
  • 20.50
  • Cinema City Mokotów
  • 14.20
  • Cinema City Promenada
  • 18.45, 21.00
  • Cinema City Sadyba
  • 10.00, 14.30
  • Kultura
  • 15.30
  • Multikino Atrium Reduta
  • 11.20
  • Multikino Wola
  • 11.20

Orzeł i reszta

  • Cinema City Arkadia
  • 10.00, 11.50, 12.10
  • Cinema City Bemowo
  • 10.40
  • Cinema City Białołęka
  • 10.30, 11.50
  • Cinema City Janki
  • 11.20, 13.30
  • Cinema City Mokotów
  • 10.50
  • Cinema City Promenada
  • 10.00, 12.10
  • Cinema City Sadyba
  • 10.40
  • Multikino Targówek
  • 10.00

Perfect Days

  • Kinoteka
  • 18.05
  • Muranów
  • 11.15, 20.30
  • Wisła
  • 11.00

Powoli

  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 18.15
  • Muranów
  • 16.00

Ruchomy zamek Hauru

  • Cinema City Białołęka
  • 12.00

Strażniczka smoków

  • Cinema City Arkadia
  • 11.30

Strefa interesów

  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 16.15
  • Muranów
  • 11.15

Sukienka Oskara

  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 14.15

Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka

  • Wisła
  • 11.00

The Royal Hotel

  • Atlantic
  • 11.00
  • Cinema City Białołęka
  • 20.40, 21.40
  • Cinema City Mokotów
  • 21.00
  • Cinema City Sadyba
  • 12.20
  • Kultura
  • 16.00
  • Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury - Kino Praha
  • 18.00
  • U-jazdowski
  • 20.15

The Watchers

  • Cinema City Bemowo
  • 21.30

Tylko my dwoje

  • Atlantic
  • 13.45
  • Cinema City Arkadia
  • 18.15, 20.40
  • Cinema City Promenada
  • 16.40
  • Elektronik
  • 19.45

Upadłe anioły

  • Kino Iluzjon
  • 20.30
  • Muranów
  • 22.45

W głowie się nie mieści 2

  • Atlantic
  • 13.45, 15.45, 17.45
  • Cinema City Arkadia
  • 10.50, 11.20, 11.50, 13.00, 13.40, 14.10, 15.10, 16.00, 16.20, 17.20, 18.30, 19.30
  • Cinema City Bemowo
  • 10.20, 11.20, 12.00, 12.30, 13.30, 14.10, 14.40, 15.40, 16.20, 16.50, 17.50, 18.30, 19.00
  • Cinema City Białołęka
  • 10.00, 10.50, 11.20, 12.10, 13.00, 14.20, 15.10, 16.30, 17.20, 18.40, 19.30
  • Cinema City Janki
  • 10.20, 11.00, 11.50, 12.30, 13.10, 14.00, 14.40, 16.10, 16.50, 18.20, 19.00
  • Cinema City Mokotów
  • 13.40, 15.50
  • Cinema City Mokotów
  • 10.00, 10.30, 11.10, 11.30, 11.50, 12.40, 13.20, 14.00, 14.50, 15.30, 16.10, 17.10, 17.40, 18.20, 19.30
  • Cinema City Promenada
  • 10.00, 10.20, 10.50, 11.20, 12.30, 13.00, 13.20, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50, 19.00
  • Cinema City Sadyba
  • 10.10, 10.50, 11.20, 12.20, 13.00, 13.30, 14.30, 15.10, 15.40, 16.40, 17.50, 18.50, 20.00
  • Helios Blue City
  • 11.15, 15.00
  • Helios Blue City
  • 10.20, 12.40, 13.30, 15.45, 17.15
  • KinoGram
  • 16.00
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 18.00
  • Kinoteka
  • 15.45, 18.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.40, 12.00, 13.00, 13.40, 15.20, 17.45
  • Multikino Młociny
  • 10.40, 12.00, 13.00, 14.20, 15.20, 16.40, 17.40, 19.00, 20.00, 21.20
  • Multikino Targówek
  • 11.20
  • Multikino Targówek
  • 10.40, 11.25, 12.00, 13.00, 13.45, 14.20, 15.20, 16.05, 16.40, 17.40, 18.25, 19.00, 20.00, 20.45
  • Multikino Ursynów
  • 10.00
  • Multikino Ursynów
  • 10.40, 12.00, 13.00, 14.20, 15.20, 16.40, 17.40, 19.00, 20.00, 21.20
  • Multikino Wola
  • 10.40, 12.00, 13.00, 15.20, 17.40
  • Multikino Złote Tarasy
  • 10.20, 11.15, 12.40, 13.35, 15.00, 15.55, 17.20, 18.15, 19.40, 20.40
  • Wisła
  • 15.15, 17.15

W stronę słońca

  • Kinoteka
  • 20.15

Wake Up

  • Cinema City Arkadia
  • 21.40
  • Cinema City Bemowo
  • 21.50
  • Cinema City Białołęka
  • 21.00
  • Cinema City Mokotów
  • 21.20
  • Cinema City Promenada
  • 22.30
  • Cinema City Sadyba
  • 21.50

Wieczór kawalerski

  • Cinema City Arkadia
  • 13.40, 15.40, 17.40, 19.40, 21.40
  • Cinema City Bemowo
  • 14.20, 16.20, 18.30, 20.00, 22.00
  • Cinema City Białołęka
  • 14.50, 16.50, 18.50, 20.50
  • Cinema City Janki
  • 14.30, 16.30, 18.30, 20.25, 21.10
  • Cinema City Mokotów
  • 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.40
  • Cinema City Promenada
  • 14.20, 16.20, 18.20, 20.00, 22.00
  • Cinema City Sadyba
  • 13.00, 15.10, 17.20, 19.20, 21.20
  • Helios Blue City
  • 17.30, 19.00, 21.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 16.45, 18.50
  • Multikino Młociny
  • 16.25, 18.30, 21.00
  • Multikino Targówek
  • 16.25, 18.30, 20.35
  • Multikino Ursynów
  • 16.25, 18.30, 20.35
  • Multikino Wola
  • 16.45, 18.50
  • Multikino Złote Tarasy
  • 18.20, 20.25

Wielka przygoda Niny

  • Cinema City Arkadia
  • 13.00
  • Cinema City Białołęka
  • 10.10
  • Cinema City Mokotów
  • 10.10
  • Cinema City Promenada
  • 10.00, 11.50
  • Cinema City Sadyba
  • 10.00, 11.50
  • Kinokawiarnia Stacja Falenica
  • 12.00
  • Multikino Atrium Reduta
  • 10.00
  • Multikino Młociny
  • 10.00
  • Multikino Targówek
  • 10.00
  • Multikino Ursynów
  • 10.00
  • Multikino Wola
  • 10.00

Winny czy niewinny

  • Filmowa Stolica Lata: Ogród Saski
  • 21.30

Wolni. Podróż do wnętrza

  • Wisła
  • 20.20

Wredne liściki

  • Kultura
  • 20.15

Zabierz mnie na Księżyc

  • Helios Blue City
  • 18.00