Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

Przedwyborcza wojna na plakaty. Kandydatka PiS zakleiła kandydatkę innej opcji politycznej. "Przeprosiła pani moją małżonkę?"

fot. Angelika Żukowska/Facebook
fot. Angelika Żukowska/Facebook

Kandydatka PiS do rady dzielnicy Targówek pożaliła się w social mediach, że jej plakaty są notorycznie zaklejane innymi naklejkami.

Podobno niektórzy hejterzy już zaklejają moje banery i naklejają na nie naklejki. No, dobrze, pora zatem na nowe, pachnące drukarnią plakaciki - napisała na platformie sąsiedzkiej Angelika Żukowska kandydatka z PiS i opublikowała zdjęcie z nowymi plakatami.

Pod jej postem odezwał się mąż kandydatki do rady dzielnicy z innej opcji politycznej - A przeprosiła pani za zaklejanie plakatów mojej małżonki? - mężczyzna do komentarza dołączył zdjęcie, na którym widać, jak innym plakacie jest przyklejony plakat Angeliki Żukowskiej.

Kobieta szybko zareagowała i napisała wiadomość do żony mieszkańca Targówka. Screen wiadomości opublikowała w komentarzu, w odpowiedzi do męża Katarzyny Górskiej-Manczenko: "Dzień dobry, Pani Katarzyno, proszę wybaczyć moje kampanijne zaklejenie Pani plakatu. Jest to nie fair wobec zasad kampanii wyborczej, w tym przypadku samorządowej. Nie zgadzamy się poglądami politycznymi, jednakże życzę Pani owocnej kampanii!".

Zdania Internautów w tej sprawie były podzielone, jedni uważali, że kandydatka PiS zachowała się honorowo, inni natomiast twierdzili, że przeprosiny zostały sporządzone pod publikę - Nie ma czego chwalić. Gest po zwróceniu uwagi. Równie dobrze można było napisać tej pani na priv, bez wklejania tutaj tego, ale jak wiemy, trzeba się pokazać z dobrej strony - skwitował mieszkaniec Targówka.

Kandydatka PiS doszła jednak do porozumienia z mężem drugiej kandydatki innej opcji politycznej i życzyli sobie wszystkiego dobrego.


Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

22℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
8.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro