Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

Tłumy rzuciły się na tajemnicze wózki w hipermarkecie. "Księżulo" też go kupił. Zaskakująco podsumował akcję

fot. Kadr filmu "Księżulo/TikTok
fot. Kadr filmu "Księżulo/TikTok

Auchan zagrał na emocjach swoich klientów?

Zorganizował akcję "Tajemniczy wózek", która polegała na tym, że klienci kupują "kota w worku". Płacą za wózek wypełniony towarem, ale nie wiedzą, jaka jest zawartość wózka, ponieważ jest on zaklejony czarną taśmą.

Pierwsza taka akcja miała miejsce 8 marca i była zorganizowana z okazji Dnia Kobiet. Jednak Auchan zauważył, że akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, więc postanowił ją powtórzyć i poszerzyć ofertę na całą Polskę, również w Warszawie.

W ogólnopolskiej akcji Auchan, w centralnej alei każdego z 70 hipermarketów sieci zostały umieszczone Tajemnicze wózki. Znajdowały się w nich różnorodne artykuły przemysłowe, takie jak produkty małego AGD, dekoracje i tekstylia domowe, artykuły ogrodnicze, zabawki, sprzęt sportowy, produkty do majsterkowania i wiele innych. Zawartość wózków była niespodzianką dla klientów, a ich wartość wynosiła odpowiednio 300 zł, 400 zł i 500 zł. Każdy z nich można było kupić z rabatem co najmniej 66% - tłumaczyła sieć Auchan.

Akcja "Tajemniczy wózek" ma wejść na stałe do kalendarza działań promocyjnych Auchan Polska, o kolejnych jej edycjach sieć będzie na bieżąco informować w materiałach promocyjnych.

Jak się okazało, nawet Księżulo kupił "tajemniczy wózek" w Auchan. Zapłacił za niego 137,70 złotych. Zawartość wózka wyceniona na ponad 400 złotych. Internauci zazdrościli mu przedmiotów ukrytych w tajemniczym wózku, ale sam księżulo zawartość wózka nazwał "losowymi pierdoletami".

W Internecie pojawiły się osoby, które rozpakowały na wizji swój tajemniczy wózek i nie były z niego zadowolone. W wózku znajdowały się między innymi worki jutowe, konewka w kształcie słonia i dziecięce rolki.

Znaleźli dobry sposób na pozbycie się towaru, który im nie schodzi - komentował Internauta.


Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

26℃
15℃
Poziom opadów:
1.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
12.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro