Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

Zorganizowali sprzątanie na jednym z osiedli. Niewiarygodne, ile zebrali worków śmieci w 2 godziny!

fot. Paweł Wojda radny dzielnicy Wawer/Facebook
fot. Paweł Wojda radny dzielnicy Wawer/Facebook

Chodzi o Marysin na warszawskim Wawrze.

W ostatnim czasie w Warszawie z okazji Dnia Ziemi organizowano akcje sprzątania terenów na dzielnicach. W sprzątaniu biorą udział osoby, które robią to w czynie społecznym. Przeważnie radni lub aktywiści skrzykują swoich sąsiadów i wspólnie sprzątają zaśmiecone przez ludzi tereny.

Tym razem taka akcja odbyła się w sobotę w Marysinie. Uczestniczył w niej również radny Wawra Paweł Wojda - Dzisiaj odbyło się Wawerskie Sprzątanie Lasu vol. 16, tym razem w Marysinie! Brawo za inicjatywę Sandra Spinkiewicz oraz Agnieszka Wójcik Radna Dzielnicy Wawer, zobaczcie ile udało się zebrać śmieci w 2 godziny! - poinformował radny Wojda i opublikował zdjęcie z niewiarygodną ilością worków wypchaną śmieciami.

Już po sprzątaniu dla uczestników zorganizowano poczęstunek.

Wydarzenie zostało organizowane we współpracy z Urzędem Dzielnicy Wawer, Fundacją "Wawer", Szkołą Podstawową nr 195 im. Króla Maciusia oraz OSiR Wawer. W trakcie wydarzenia prowadzono zbiórkę elektrośmieci. Uczestnicy wydarzenia otrzymali zaświadczenie o zaangażowaniu wolontariackim lub poświadczenie uczestnictwa na szkolnej karcie wolontariackiej - informowali organizatory akcji sprzątania w Marysinie.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

26℃
15℃
Poziom opadów:
1.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
12.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro