Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

Będzie więcej koszy na śmieci na jednej z warszawskich ulic. To spełnienie obietnicy przedwyborczej

fot. Rafał Jakimiak/Facebook
fot. Rafał Jakimiak/Facebook

Chodzi o ul. Wrocławską na Bemowie.

O potrzebie zwiększenia liczby koszy na śmieci poinformował Rafał Jakimiak przewodniczący Stowarzyszenia Polska 2050 Koło Bemowo.

W czasie rozmów z mieszkańcami podczas kampanii wyborczej, jedną z poruszanych kwestii były kosze na śmieci, a w zasadzie ich niewystarczająca ilość na terenie Bemowa - poinformował na grupie sąsiedzkiej Rafał Jakimiak i dodał, że zgłosił potrzebę zwiększenia liczby koszy na śmieci za pomocą aplikacji Warszawa 19115.

Rafał Jakimiak otrzymał pozytywną odpowiedź - W II połowie roku planowane jest dostawienie nowych koszy oraz dokonanie zmian miejsc ustawienia części z tych już stojących - dodał Jakimiak i zapewnił, że będzie pilnował, aby urzędnicy sfinalizowali przedsięwzięcie.

Mieszkańcy innych dzielnic Warszawy przyznają, że w mieście mogłoby być więcej koszy na śmieci - Nie tylko na Bemowie brakuje koszy na śmieci. Na Mokotowie też mogłoby ich być więcej. Ludzie często rzucają byle gdzie papierki, bo nie mogą znaleźć kosza na śmieci. W ścisłym centrum mam wrażenie, że tych koszy jest więcej - powiedziała mieszkanka Mokotowa.


Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

26℃
15℃
Poziom opadów:
1.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
12.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro