Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

Została zaatakowana podczas samotnego spaceru. Mężczyzna chwycił ją za pośladki. Szuka świadków zdarzenia

fot. Google street view
fot. Google street view

Do zdarzenia doszło 22 czerwca po godzinie 22:00 w Parku Szczęśliwickim na Ochocie.

Kobieta, jak opowiedziała, przechodziła obok Biedronki i Rossmanna, była już blisko wyjścia, gdy zaatakował ją mężczyzna.

Sprawę zgłosiłam policji. Szukam świadków zdarzenia lub innych, potencjalnych ofiar, które mógł dotykać w nieodpowiedni sposób. Zostałam zaatakowana w pobliżu wyjścia z parku. Mężczyzna miał około 180 cm wzrostu, ciemny blondyn, krótkie włosy, niestety nie widziałam jego twarzy. Ubrany był w ciemne spodenki, być może jeansowe, za kolano, biały T-shirt. Uciekł w stronę Rossmanna i pobliskich bloków. Biegł bardzo szybko, więc na pewno mijały go jakieś osoby będące na spacerze - napisała kobieta w social mediach prosząc świadków zdarzenia o kontakt z policją.

Kobieta przypomniała sobie jeszcze, że przed całym zajściem mijała około 60-70 letniego mężczyznę - Ten pan coś czytał lub sprawdzał w telefonie, bardzo możliwe, że widział sprawcę. Byłam ubrana w czarną sukienkę, do połowy łydki i miałam rozpuszczone włosy, jestem brunetką. Będę wdzięczna za wszelką pomoc. Może ktoś wtedy był w parku i coś pamięta? Wiem, że jest jeszcze co najmniej jedna kobieta poszkodowana.

Jedna z Internautek poprosiła mieszkankę Warszawy, aby opisała, co dokładnie wydarzyło się w parku. Kobieta powiedziała, że miała słuchawki na uszach, ale widziała cień osoby idącej za nią. Nagle poczuła, że ktoś mocno złapał ją za pośladki, ale gdy się odwróciła, mężczyzna zaczął uciekać.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

24℃
16℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
15.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro