Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

W nocy do jej okna zapukał sąsiad. Okazało się, że w domu wybuchł pożar. Kobieta uciekła przed żywiołem. Została bez dachu nad głową

fot. zrzutka.pl
fot. zrzutka.pl

Do tragicznego zdarzenia doszło 13 marca 2024 w warszawskiej dzielnicy Wesoła.

Kiedy właścicielka domu położyła się już wieczorem spać, do okna zapukał sąsiad. Dał jej znać, żeby natychmiast uciekała z domu, ponieważ pali się dach. Kobieta jak stała, tak wybiegła w kapciach z domu. Okazało się, że ogień wybuchł u sąsiadów, ale zajął również jej dach. Poddasze stało w ogniu.

Pani Grażyna mieszkała w domu sama, jest wdową w starszym wieku i mimo że strażacy robili wszystko, co w ich mocy, pożar strawił znaczną część domu.

Dogaszanie trwało do późnych godzin nocnych. Niestety, zniszczeniu uległ dach i poddasze, a parter wyremontowany w 2020 roku, w którym mieszkała mama został całkowicie zalany wodą - tłumaczyła córka pani Grażyny i dodała, że obecnie próbują własnymi siłami wyremontować dach, ale nie mają własnych środków, ani możliwości kredytowych.

Kobieta zwróciła się w social mediach o pomoc do sąsiadów z Wesołej, Otworzyła również zbiórkę w Internecie. Wspomóc panią Grażynę w odbudowie domu można tutaj.

Prosimy sąsiadów, znajomych oraz ludzi dobrej woli o pomoc w zebraniu środków przynajmniej na odbudowę dachu. Wiemy, że bez pomocy nie damy rady. Liczy się dla nas nawet najmniejsza pomoc - powiedziała córka poszkodowanej w pożarze kobiety.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

26℃
15℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
9.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro