Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

Kapitan Legii polubił wpis "piłkarze Legii nie mają żadnych piłkarskich atutów, grają tu by zarabiać". Przedłużenie kontraktu wisi na włosku

fot. X
fot. X

Kapitan Legii, Josue Pesqueira polubił na platformie X wpis o treści "To nie jest Legia, to jest zlepek piłkarzy, którzy nie zasługują by tu grać, nie mają żadnych piłkarskich atutów, grają tu by zarabiać, wyje** wszystkich wpiz**, zostawić tylko młodzież, Elitima i Josue.". Później jego żona, Joana Fonseca, umieściła wpis "Game Over" sugerujący zakończenie gry przez Josue w Legii. Niedługo potem sam Josue przekazał na swoim profilu przesłanie o zaufaniu, lojalności i szacunku, podkreślając, że Legia jest dla niego najważniejsza. Ta wymiana wpisów tylko pogłębiła spekulacje na temat jego sytuacji kontraktowej. Kontrakt kapitana Legii kończy się pod koniec czerwca. Dziennikarze sportowi oceniają, że są małe szanse na przedłużenie tego kontraktu.

Dotychczasowy bilans piłkarza w barwach Legii obejmuje 127 meczów, 29 bramek i 32 asysty, w tym 11 trafień w obecnym sezonie.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

24℃
11℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.30 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro