Nie przegap najważniejszych wiadomości

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie powiadomień push?

ZGADZAM SIĘ

ODMAWIAM

Niemiecki dyskont wprowadził automaty do skupu plastikowych butelek. Są już w warszawskim markecie, ale cena nie zachęca?

Jednak cena za butelkę plastikową znacznie różni się od tej w niemieckim Lidlu.

Jak zauważył mieszkaniec Warszawy na jednej z internetowych grup sąsiedzkich. W Lidlu pojawiła się już maszyna skupująca plastikowe butelki. Niestety, cena znacznie różni się.

Na terenie Niemiec za plastikową butelkę dostaniemy w przeliczeniu na polskie 1,10 złotych, natomiast w Warszawie maszyna za tę samą butelkę plastikową, czyli 0,5 litra wyda nam kupon na 0,05 groszy.

Mieszkaniec Warszawy stwierdził, że nie jest to zachęcające.

Pomieszczenie świeci pustkami. Ktoś chyba zapomniał, że w Warszawie nie ma już PRLu, a zarobki w walucie znacznie wzrosły.

Lidl tlumaczy zasady - Jedna butelka, to 5 gr rabatu przy zakupach za minimum 2 zł plus wartość kupony rabatowego. Kupon należy odebrać i wykorzystać go w sklepie.

Lidl przyjmuje butelki PET o pojemności do 3 l. Nieuszkodzone, całkowicie oporóznione, po napojach alkoholowych i bezalkoholowych, po sokach i z etykietą producenta. Maszyna nie przyjmuje butelek szklanych, po oleju, opakowań po jogurtach i mleku oraz puszek aluminiowych.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Dziś w Warszawie

26℃
15℃
Poziom opadów:
1.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
11.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro